banner194

SEÇİMLERİN SEÇİMİ

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Hendek ve Arifiye’de seçim çalışmalarında bulundu. İnci, yaptığı konuşmada, “Bu seçim sıradan bir seçim değildir. Seçimlerin seçimidir.

SEÇİMLERİN SEÇİMİ
 Bu seçim sıradan bir seçim değildir, Seçimlerin seçimidir
Türkiye'nin bundan sonra aktör olma tercihini seçeceksiniz. Bu Türkiye'nin kaderini belirleyecek bir seçimdir. 7 Haziran kendisinden sonrasını belirleyecek en önemli seçimdir" şeklinde konuştu.
Sakaryalılar’a güveniyoruz

Hendek ve Arifiye’de esnafları tek tek ziyaret ederek destek isteyen İnci, yaşlı teyzelerin elini öperek hayır dualarını aldı. Hendek ve Arifiyelilerin ilgi ve alakasından son derece memnun kalan Ali İnci, “Sakarya halkı 13 yıldır, AK Parti hükümetimize ve onun liderine inandı ve güvendi. İnşallah yeni dönemde de Sakarya halkı gereken desteği artan oranda verecektir. Bundan en ufak kaygımız ve düşüncemiz yoktur.”dedi.

“Biz milletin efendisi değil, hizmetkarıyız

İlçe esnafını ziyaret ederek, halka kucaklaşan Milletvekili Adayı Ali İnci, Arifiye ve Hendeklilerin güler yüzü ve samimi yaklaşımlarıyla karşılandı. Esnafların çayı içen ve taleplerini dinleyen İnci, istikrarın bozulması ve yeni Türkiye için yetki istedi. Seçimden seçime değil her fırsatta halkın ayağına gittiklerini ifade eden Ali İnci, “AK Parti’yi AK Parti yaban en büyük özellik. Milletin derdini kendine dert edinmesidir. Halkın efendisi değil, hizmetkarı olmasıdır. Biz bugün eğer halkımızın kapısını rahatlıkla çalıp, yeniden yetki isteyebiliyorsak, bunu milletimize verdiğimiz değerin ve hizmetin göstergesidir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun ifade ettiği gibi “Biz milletin efendisi değil, hizmetkarıyız” diye konuştu.

“Farklılıklar zenginliğimizdir”

Bundan önceki dönemlerde yapılan yüksek hızlı trenler (YHT), otoyollar, hava yolları, Türkiye’nin onurunu yücelttiğini ifade eden Ali İnci, “Vatandaşın  sorunlarını yüreğinizde hissederseniz çözümü kolay olur. Çok kültürlü ortak yaşama bilincini içerisinde yaşamalıyız. Farklılıklardan korkmayalım bölüneceğiz diye, korkmayın. Farklılıklar zenginliğimizdir.  Biz Türk, Kürt, Laz ve Çerkez'in hepsinin birlikte kardeş olduğu bir ülke yapmak istiyoruz. Bu ülkenin nasıl kazanıldığını çok iyi biliyoruz. Bir metrekare toprağımızı dahi hiç kimseyle pazarlık konusu yapmadık”dedi.
En önemli seçim

Her seçimin önemli olduğunu ancak bu seçimin daha fazla öneme sahip olduğunu vurgulayan Ali İnci, “Bu seçim seçimlerin seçimidir”diyerek vatandaşlardan destek istedi. AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci’ye Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar ve partililer eşlik etti. 
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

1,370 milyar lira değerinde ak saray,
5 adet uçak,
yüzlerce, her bi̇ri̇ mi̇lyon tl. değeri̇nde lüks otomobi̇ller,
örtülü ödenekten akp mi̇ti̇ngleri̇,
çocuklarinin gemi̇leri̇, pirlanta şi̇rketleri̇, kaçak vi̇llalar,
holdi̇ngler, müteahhi̇tleri̇n 100'er mi̇lyon tl attiği havuzlar,
müteahhi̇t paralari i̇le alinan gazete ve tv lar,
kupon arazi̇lerden elde edi̇len rantlar,
yandaşlara kiyak i̇haleler,
kpss sinavina bi̇le gi̇rmeden devlet kadrolarina atanan akp'li̇ bakan ve mi̇lletveki̇l yakinlari,
parsel parsel satilan başkent arazi̇leri̇,
gerçekten mi̇lleti̇n hi̇zmetkari misini? yoksa efendi̇si̇ mi̇?

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

12 yıllık efendiliğinizin bedelini, 7 haziranda hizmetkarlarınız size çok fena ödetecek...(!)

emre
emre - 5 yıl Önce

bıkmadınızmı hala yalaka ve yandaş olmaktan

sonuna kadar AKP
sonuna kadar AKP - 5 yıl Önce

ben kendim acik akpliyim. ama bu inci gibi akp li deyil. hakiki akp li. yani cok laf edip, milletin ahini alip, yalan konusup, baskalarini kendi cikarina kötü duruma düsürenlerden deyil. akp ye evet ama inciye hayir diyorum. parti arkasinda saklanip, inci gibi akp siyasetini anlamiyana hayir diyorum

SIRADAKİ HABER