banner194

Sapanca'ya Fakülte Sözü verdi

Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci Partisinin Sapanca Kadın Kolları aday tanıtım Toplantısının konuğu oldu.

Sapanca'ya Fakülte Sözü verdi

Aday Adaylığı sürecinde de Sapanca'da yoğun çalışmalar gerçekleştiren Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci Sapanca ilçe teşkilatının kendisine duyduğu ilgiden memnun görünüyor.

İnci Sapanca kadın kolları teşkilatının düzenlediği aday tanıtım toplantısının konuğu oldu. İnci' Sapanca'ya Turizm Fakültesi sözü verdi.Partisinin Sapanca İlçe Kadın Kolları aday tanıtım toplantısına katılan Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci, seçilmesi halinde Sapanca'ya Sakarya Üniversitesi Turizm Fakültesini açacaklarını söyledi..

Sapanca Belediye düğün salonunda düzenlenen toplantıda Teşkilatlarda uyumun başarıyı beraberinde getirdiğini vurgulayan İnci,Sapanca belediyesinin çalışmalarını başarılı bulduğunu belirtti ve salonda toplanan kadın kolları teşkilatı üyelerine ''sizlerin desteğiyle 7-0 bile yapabiliriz. Kadınlarımızın desteği Ak Partinin zaferinin yolunu açan unsurdur'' ifadesini kullandı..

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 12:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat alan
sedat alan - 5 yıl Önce

Ama hendekteki toplantisinda 4-2-1 olabilir demisti nasil yapacakmis 7-0??

sedat alan
sedat alan - 5 yıl Önce

Ama hendekteki toplantisinda 4-2-1 olabilir demisti nasil yapacakmis 7-0??

KEMALİYELİ
KEMALİYELİ - 5 yıl Önce

ali incinin hala gözü kemaliyede oradaki rant demekki ne kadar büyük ki vazgeçemiyor dün sabah ezanından sonra gelmiş mahalleyi geziyor konduğu mallarımızı yerlerinde durup durmadığına bakıyor bir de milletin vekili olacakmış milletin de malinı elinden almak içindir herhalde bu adama nasıl inanalım da oy verelim .bize ne yaptıysa dua ediyoruz ona 10 katini gösterir inşallah rabbim.

SIRADAKİ HABER