"TOPLU KESİM YERİ SAHİPLERİYLE KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ TOPLANTI DÜZENLENDİ

Hendek Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda kurban bayramı öncesi belediyenin ana hizmet binasında bulunan Meclis ve Toplantı Salonunda kesimhanelere yönelik tedbirler kapsamında toplantı düzenlendi. Toplantıda bayram süresince yürütülecek çalışmalar hakkında kesimhane sahiplerine bilgiler verildi.

Kurban Bayramı Öncesi Hendek’te Toplantı Düzenlendi

KESİMHANE SAHİPLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Plan Proje Müdürlüğü koordinesinde kesimhane sahipleriyle Hendek Belediyesi Ana Hizmet binasında bulunan Meclis ve Toplantı Salonunda bir araya gelindi. Kurban Bayramı öncesi düzenlenen toplantıda sistemli bir şekilde yürütülecek çalışmalar hakkında toplu kesim yeri sahiplerine bilgiler verildi. Gerçekleşen toplantıda eksikler değerlendirilerek ekipler tarafından notlar alındı. Bayram süresince kurban ibadetlerini yerine getiren vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına Hendek Belediyesi ekipleriyle işbirliği halinde olmaları kararı alındı. Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Kemal Atala Kesimhane sahiplerine uygulaması gereken usul ve esaslar hakkında bilgiler aktarıp, hayvan hastalıklarına dikkat çekerek kesimhane sahiplerine uyarılarda bulundu. Atala, ayrıca kesimhane sahiplerinin zorlandıkları durumlarda Hendek Belediyesi tarafından oluşturulan zapturapt ekiplerinden destek alınabileceğinin altını çizdi.

Kurban Bayramı Öncesi Hendek’te Toplantı Düzenlendi

BEYAZ MASA BAYRAMDA DA HİZMETTE

Toplantıda sonunda yapılan açıklamada ise bayram boyunca vatandaşların yaşayacakları tüm olumsuz durumlarda bayramın her günü ‘444 5403’ numaralı çağrı merkezinden, ya da ‘0555 888 54 03’ numaralı WhatsApp hattından destek alabileceği konusunda bilgilendirme yapıldı."

Haber. : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Editör: Hendek Haber