banner194

Sakarya Kitap Fuarı’na İlgi Artıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 22. Ramazan Etkinlikleri kapsamında Atatürk Bulvarı’nda açılışı gerçekleştirilen Kitap Fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Sakarya Kitap Fuarı’na İlgi Artıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı’nda açılışı gerçekleştirilen Kitap Fuarı Ramazan ayı süresince meraklılarını ağırlamaya devam edecek.

 Ramazan ayı süresince meraklılarına kapılarını açan Fuar’da birçok disiplinde okuma yapma imkanı sunan birbirinden farklı eser yer alıyor. Gerek uygun fiyatları gerekse de kendisine has dokusuyla tüm kitapseverleri bekleyen Kitap Fuarı, Sakaryalıları Ramazan coşkusunu yaşamaya davet ediyor.

Birçok Yayınevi Hizmet Sunuyor
Kitap Fuarı’na olan ilgiden memnun olduklarını ifade eden Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Geleneksel hale getirdiğimiz Kitap Fuarımızı bu yılda kurduk. Stantlarını açarak burada hizmet veren yayınevleri gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnunlar.  Kültür sanat alanındaki çalışmalarımızı Ramazan Ayında da sürdürüyoruz. İnşallah 22. Ramazan Etkinlikleri ile Ramazan’ın huzur ve kardeşliğini birlikte yaşamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2015, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER