Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Eserler görücüye çıktı

HESMEK ve Hendek Halk Eğitim Merkezi tarafından resim sergisi açıldı. 15 Kursiyerin toplam 64 eserle katıldığı resim sergisi görücüye çıktı. Sergide bulunan Atatürk Portresi, sergiyi gezenler tarafından büyük beğeni topladı.

Hendek'te Eserler görücüye çıktı
15 kursiyer, 64 eser

Atatürk Portresine ilgi

HESMEK(Hendek Belediyesi Sanat ve Eğitim Kursları) ve Halk Eğitim Merkezi tarafından Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde resim sergisi açılışı yapıldı.


Serginin açılış konuşmasını yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Necati Tan, amaçlarının daha kaliteli ve daha çok halka hitaben çalışmalar yapmak olduğunu belirterek “ Hendek Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa yapılan bir çalışmanın ürünü olan resim sergimizi açıyoruz. Büyük fedakarlık ve özveri ile yeteneklerin buluştuğu bu eserlerimiz bir yıllık bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Adem Bulut hocamızı ve kursiyerlerimizi, birbirinden güzel bu eserlerden dolayı tebrik ediyorum “ Dedi.

Serginin açılışını, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Hakim Fatma Aydemir, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Halk Eğitim Müdürü Necati Tan ve Milli Eğitim Şube Müdürü Öcal Danyeri, hayırlı olsun dilekleri ile birlikte yaptı. 

Açılış sonrasında protokol, tek tek resim sahipleriyle tanışarak resimlerini inceledi ve resim sahiplerini tebrik etti. 
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER