Hendek Küçük Sanayi Sitesi seçiminde Başkanlığa seçilen Sedat Demirel teşekkür ziyaretlerine başladı.

Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel seçim sonrası ilk ziyaretini Kooperatifin kurucu üyelerinden merhum Babası İsmail Demirel’i ve Abisi merhum Fatih Demirel’i kabri başında ziyaret etti.

Küçük Sanayide Demirel teşekkür ziyaretlerine başladı.

Küçük Sanayide Demirel teşekkür ziyaretlerine başladı.

Küçük Sanayide Demirel teşekkür ziyaretlerine başladı.

Küçük Sanayide Demirel teşekkür ziyaretlerine başladı.

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel, Yönetim Kurulu üyeleri ile yaptığı toplantıda görev dağılımını gerçekleştirdi.

Görev dağılımının yapılmasının ardından Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel, sanayi esnafını tek tek gezerek teşekkür etti.

Teşekkür ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Demirel “Sanayimizin daha güzel ve modern hale getirmek için tüm gayretimizle çalışmalarımıza başlayacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde Küçük Sanayi sitemizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu Na, MHP İlçe Başkanı Burhan Namlıya, İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Bayındır’a, CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar’a, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Meclis Üyelerimize, 30 yıldır Başkanlık yapan değerli büyüğüm Cengiz Varlıca ve yönetimlerine, STK Başkan ve Temsilcilerine, Kooperatif üyelerimize, Sanayi esnafımıza, telefon ile arayarak tebrik eden, rakibim olan Barış Çolak ve Yönetimine, Kongre sürecinde yanımda olan ailem, arkadaşlarım ve dostlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel yaptığı toplantı sonrası görev dağılımı şu şekilde oluştu.

Hendek de yaşanan kayıp eşya ve trafik kazası olayları… Hendek de yaşanan kayıp eşya ve trafik kazası olayları…

Başkan Yardımcısı Yusuf Olgun, Muhasip Seyfi Ateş, Mali ve Yerel İdare sorumlusu Fahri Emre Genç, Üyeler Murat Kutlu, Murat Menteş ve Hüseyin Sarıca oldu.