HENDEK’TE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI MAHALLE MAHALLE DEVAM EDİYOR

Hendek Belediyesi yaptığı altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Ekipler, üstyapı faaliyetlerine Hendek’in çeşitli noktalarında gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışmalarıyla devam ediyor. 

Hendek'te Asfalt Çalışmaları   Mahalle Mahalle Devam Ediyor

NURİYE VE DEREKÖY MAHALLELERİ

Hendek Belediyesinin ilçe genelindeki sıcak asfalt seferberliği mahalle mahalle devam ediyor. Ekiplerin çalışmaları kapsamında Nuriye Mahallesi 3607,3627, 3608 ve 3640. sokaklar sıcak asfaltla buluşurken, Dereköy mahallesi ile birlikte toplamda 5 ayrı sokakta sıcak asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi. Program doğrultusunda sırasıyla sıcak asfalt çalışmalarının mahalle mahalle devam edeceği açıklandı.

Hendek'te Asfalt Çalışmaları   Mahalle Mahalle Devam Ediyor

BAŞKAN BABAOĞLU:  HİZMET SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

Hendek’te yaşam kalitesinin her geçen gün arttırılması için fiziki belediyecilik çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek’te yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmaları ilçemizin yaşam kalitesini hızla artırıyor. Kırsal mahallelerimizde sürdürülen fen işleri ekiplerimiz çalışmaları doğrultusunda Nuriye Mahallemizde 3607,3627, 3608 ve 3640’ncı sokaklar ile Dereköy mahallemizle birlikte toplamda 5 ayrı sokak sıcak asfalt ile buluştu. Tüm ekiplerimiz mahallelerimizde gayretle hizmet seferberliğini sürdürüyor. Ben ekiplerimize bu anlamlı gayretleri için ayrıca teşekkür ediyorum. İlçe genelinde hizmet seferberliği miz gerek altyapıda gerekse üstyapıda artarak devam edecek. Hendek’in geleceği adına var gücümüzle programlarımız doğrultusunda Üretken Belediyecilik anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni