Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu Aday Adaylarıyla Buluştu.

Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, Ak Parti Hendek Belediye Başkanlığı aday adaylarıyla toplantı yaptı. Toplantıya vekaleten İlçe Başkanlık görevini yürüten Fatih Tazim, Belediye Başkan Aday adayları Şenay Sakal, Hasan Serdar Baykal, Hamit İsmailoğlu, Mustafa Çiçek, Mehmet Selçuk Tunalı,Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis üyeliği aday adayları katıldılar.


Toplantıda istişare ve seçim üzerine görüş alış- verişlerinin yapıldığı konuşmalarda birlik beraberlik içinde seçimleri tamamlamak temennileri ile sona erdi.


Sofu, Muhtarlar Derneğini Ziyaret ederek muhtarlarla buluştu.

Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu ikinci toplantısını Muhtarlar Derneğinde,Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve muhtarlarla buluşarak gerçekleştirdi.

Samimi ve sıcak sohbet havasında gecen toplantıya İlçe Başkanlığını vekaleten yürüten Fatih Tazim ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Mahalle sorunları ve güncel meseleler üzerine yapılan sohbetlerden sonra Başkan Emin Kula, ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu, vekaleten ilçe Başkanı Fatih Tazim’e ve beraberindeki heyete teşekkür edip başarı dileklerinde bulundu. 

/>

 />

/>

/>

/>

/>

/>

/>
Belediye Başkan Adayı ali Kemal Sofu ve beraberindekiler Hendek Kaymakam’ı  Orhan Burhan’ı ziyaret ettiler. Siyaset ve güncel konular üzerine değerlendirmelerin yapıldığı konuşmalarda  fikir alış verişinde bulundular. Kaymakam Orhan Burhan ziyaretlerinden dolayı Başkan adayı Sofu ve heyete teşekkür etti. 

Sofu,Esnaf odası Başkanını ziyaret etti.

Sofu İlçe Tarım Müdürünü ziyaret etti.

Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu, ilçe Başkanı Fatih Tazim ve beraberindeki heyet İlçe tarım Müdürü Erhan Sunman’ı ziyaret ettiler. Sohbetin konusu Tarım ve destekler üzerine yoğunlaştı. Müdür Erhan Sunman Tarım üzerine yapılan ve yapılmaya çalışılan iyileştirmeler üzerine bilgilendirme yaptıktan sonra  sohbet sona erdi.  Ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Sofu Milli eğitim Müdürünü ziyaret etti

/>

Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu, ilçe Başkanı Fatih Tazim ve beraberindeki heyet Hendek İlçe Milli eğitim Müdür’ü Mustafa Çuhadar’ı ziyaret ettiler. Eğitim konuları konusunda fikir alış verişinde bulundular.  Müdür Çuhadar ziyaretlerinden dolayı Başkan adayı Sofu ve beraberindekilere teşekkür etti.

Sofu Şoförler odası Başkanını Ziyaret etti.

Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu, ilçe Başkanı Fatih Tazim ve beraberindekiler Şoförler odası Başkanı Cemil Varlıca’yı ziyaret ettiler. Güncel ve gündem konuların konuşulduğu ziyarette Başkan Varlıca ziyaretlerinden dolayı Heyete teşekkür etti. Belediye Başkan Adayı Sofu’ya başarılar diledi.

Başkan adayı Sofu, Hendek ilçe Teşkilatına gelerek hayırlı olsun temennilerinde bulunan vatandaşlarıda ihmal etmedi.

Kamu Birlik Derneği Kocaeli İl temsilcisi, Büro Memur-Sen Kocaeli 2. nolu Geçmiş Dönem Başkanı, Şafak Akdeniz İlçe teşkilatına gelerek Başkan Adayı Sofu’ya Hayırlı olsun temennilerinde bulundu. 
Başkan adayı Sofu,  son ziyaretini Hendek İlçe Teşkilatının haftalık toplantısına katılarak yönetim kurulu üyeleriyle seçim ve çalışmalar konusunda konuşma yaptı.