Vefat Edenler 06.12.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek Haber 06.12.2016, 08:40 06.12.2016, 09:19
Vefat Edenler 06.12.2016

Mahmutbey Mahallesin

Merhum İsmail Kodaman’ın oğlu, Cavit, Ferhan Kodaman’ın kardeşleri, İsmet, Muharrem,  Zeki Ekrem, Mehmet ve Tolga Kodaman’ın  amcası’nın oğlu Mustafa Yılmaz ve Zihni Dedecan’ın bacanağı merhum Fevzi Dedecan’ın damadı, İBRAHİM KODAMAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 

Aslen Trabzonlu

Sarıdede Mahallesinde İkamet eden, Ahmet, Hamza, Selver ve Mustafa Derman’ın kardeşleri, Hediye Derman’ın eşi, Serdar ve Canan Derman’ın  babaları  İbrahim, Ali, Adem, Mustafa ve  Zekeriya Derman’ın amcaları, Hakan Koçak’ın  kayınpederi Emekli Milli Eğitim Şube Müdürü ve MHP Eski Belediye meclis üyesi Muhittin DERMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün  Başpınar mahallesi Noksel İlköğretim Okulu yanındaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 
 

Yorumlar (0)
19
kapalı