banner195


banner194

Uyuşturucu Baronu Hendek'te Yakalandı

İzmit Kandıra F Tipi Cezaevinde adam öldürme, yaralama, kaçırma, uyuşturucu satma, gasp gibi 50 ayrı suçtan yatan uyuşturucu baronu olduğu öğrenilen Arif Ötleş muayene için dün saat 15.45 sularında getirgetirildiği Kocaeli Seka Devlet Hastanesi'nden adamları tarafından kaçırılmıştı.

banner180

İzmit Kandıra F Tipi Cezaevinde adam öldürme, yaralama, kaçırma, uyuşturucu satma, gasp gibi 50 ayrı suçtan yatan uyuşturucu baronu olduğu öğrenilen Arif Ötleş muayene için dün  saat 15.45 sularında  getirgetirildiği Kocaeli Seka Devlet Hastanesi'nden adamları tarafından kaçırılmıştı.

Olayın ardından polis ekipleri 2 ayrı araç ile olay yerinden kaçan şahısların peşine düştü.  Kaçırılma Olayından 3 kişi göz altına alınırken, olayyerinde gözünden vurularak ağır yaralanan asker olayın yaşandığı Seka Devlet Hastanesi'nde ameliyata alındığı öğrenildi. 

Ötleş'in adamları hastane önüne iki lüks otomobil ile geldiği, yine bu araçlar ile hastaneden kaçırılmıştı. Dün gece 04:30 sularında Hendek Emniyet ekiplerinin Çevre yolu bölgesinde yapılan uygulama esnasında yakalandığı öğrenildi.

Yakalanan şahısların üzerinde çeşitli markalarda tabanca, ile şahıslara ait olduğu öğrenilen bir motorsikletlide yakalandı.

50 ayrı suçtan İzmit Kandıra F Tipi Cezaevinde  yatığı öğrenilen uyuşturucu baronu Sakarya İli Hendek İlçesinde İlçe emniyet birimlerince uygulamada adamlarıyla birlikte yakalandı.

Yakalanan şahıslar İzmit Emniyet Müdürlüğüne sevk edildiği öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 13:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
hayri
hayri - 3 yıl Önce

Polisimize bravo.Tebrik ederiz.Şimdi hepsine yaptıklarnın bedelini ödetin.

mutlu
mutlu - 3 yıl Önce

ne baronmuş be türkiye bu baronu konuşuyor, hendek böyle biryer demek herkes geçemiyor hendek den helal olsun bu sivil polislere, duyduğuma göre adamlar polislere ateş bile açamamış

SIRADAKİ HABER