Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Uludere Park projesi son hız

İçerisinde gölette bulunan tesiste kafe, restoran, çocuk parkının yanısıra kır düğünlerinin yapılabileceği geniş bir bahçe de olacak.

Uludere Park projesi son hız

Piknik alanları, kafeterya, düğün salonu, restoran, park ve spor alanları, gibi sosyal donatı merkezlerinin yer alacağı, 10 bin metre kare arazi üzerinde inşa edilecek Uludere Park Tesisleri çalışması büyük bir hızla devam etti. 
Kafe-restoran- kır düğünü

Hendek halkının sosyal donatı alanı yüksek bir projeyle buluşturmak amacıyla başlatılan çalışmalarda, çevre düzenleme ve sosyal donatı alanlarının inşaatı büyük bir hızla devam ediyor. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Uludere Park Sosyal Tesisleri’nin bölgenin çehresini değiştireceğini belirterek, “İlçemizin içinden geçen Uludere çevresinde çalışmalarımız devam ediyor. Çay mevkiinde geçtiğimiz dönem yapılan rekreasyon (4 km yürüyüş yolu, dere içi ıslah çalışması, parklar...)çalışmasının ardından nezih bir çevreye kavuşan Uludere Baraj bölgesinde yaptığımız Uludere Park Tesisleri; 10 bin metre kare alan içerisinde 560 m2 tesis binası, kapalı düğün salonu, restoran, 1500 kişilik kır düğünü, çocuk oyun parkları yer alacak. Şehrimizin daha güzel ve daha modern bir görünüme kavuşmasına vesile olacak projemizin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2015, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER