banner194
banner194

Silah Taciri Kıskıvrak

Hendek'te Silah tacirliği yaptığı tespit edilen De. nüfusuna kayıtlı olduğu belirtilen 30 yaşındaki M.Y. Hendek suç önleme ve soruşturma büro amirliği ile Sakarya Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele(K.O.M) ekiplerince düzenlenen operasyonda yakalandı.

Silah Taciri Kıskıvrak
3 ruhsatsız tabanca ve bir ruhsatsız pompalı tüfek ve çok sayıda mermi ile  yakalanan M.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi..

Hendek Polisi Sakarya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleriyle düzenlediği ortak operasyonla silah tacirliği yapan 1 kişiyi düzenlediği operasyonla  yakaladı. Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç önleme ve soruşturma büro amirliğine bağlı ekipler Ded. nüfusuna kayıtlı 30 yaşındaki M.Y'ın silah satışı yaptığını tespit ederek takibe aldı. Yapılan takip ardından Sakarya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleriyle ortak operasyon düzenleyen Hendek İlçe Emniyet müdürlüğü ekipleri Murat Yılmaz'ı kaldığı otelde silah satışı yapmaya hazırlanırken kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan Yılmaz'la birlikte 3 adet ruhsatsız tabanca, bir adet pompalı tüfek ve çok sayıda mermi ele geçirildi. Savcılığa sevkedilen Y. buradaki sorgusu ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak hendek cezaevine gönderildi...

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2015, 02:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER