banner194

SATSO'da Hendekli Ayhan Akdağcı dan büyük karar

SATSO 16. Meslek Grubu Komite üyeleri; Türkiye’de bir ilk olacak aldığı karar ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (SATSO) adına olan tüm sigorta işlemlerine teklif vermeme kararı aldı.

SATSO'da Hendekli Ayhan Akdağcı dan büyük karar

 Türkiye’de bir ilk; 16. Meslek Komitesi:

SATSO adına olan tüm sigorta işlemlerine teklif vermeme kararı aldı

SATSO 16. Meslek Grubu Komite üyeleri; Türkiye’de bir ilk olacak aldığı karar ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (SATSO) adına olan tüm sigorta işlemlerine teklif vermeme kararı aldı.

Başkan Kösemusul’u ziyaret ettiler

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Finansal Hizmetler ve Sigortacılık Faaliyetleri Meslek Komitesi (SATSO 16. Meslek Grubu) Meclis Üyeleri ile Meslek Grubu üyeleri; SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. SATSO Meclis Üyesi Ayhan Akdağcı, Oktay Topçu ve Zafer Yıldırım, Meslek Komite Üyesi Fazilet Neşe Akma, Memduh Yuvacı ve İ. Engin Adıyaman’da hazır bulunduğu ziyarette; 16. Meslek Grubu olarak aldıkları Türkiye’de bir ilk olacak kararı SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’la paylaştı. Başkan Kösemusul; aldığı karardan dolayı SATSO 16. Meslek Grubu üyelerini tebrik etti.

Alınan karar metni Kararı açıklayan SATSO Meclis Üyesi Ayhan Akdağcı, Oktay Topçu ve Zafer Yıldırım; şu sözlere yer verdi: “Sakarya Ticaret ve Sanayi odasına bağlı bulunan 16. Meslek Komitesi üyeleri olarak 04/05/2013 tarihinde yapılmış olan Komite seçimlerinden beraber ve daha da güçlenerek çıkmış bulunmaktayız. Teveccüh gösterip bizlere vermiş olduğunuz bu önemli görevi en güzel şekilde yapabilmemiz için bizlere olan desteğinizi esirgemeyeceğinizi beyan etmenizden dolayı tüm komite üyelerimize teşekkür ederiz. Komite üyeleri olarak ilk aldığımız karar Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın adına olan tüm sigorta işlemlerine teklif vermeme kararı alınmıştır. Bunun dışında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın açmış olduğu sigorta ihaleleri ve sonuçları hakkında bilgilendirilmeniz, komitenin kontrolü noktasında en önemli hakkınız olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenledir ki tüm üyelere açık olarak ilan edilen teklif alma süreci yine aynı titizlikle sonuçlar ilan edilirken de gösterilecektir. Sonuçlar tüm üyelere duyurulacaktır. Bilginize sunar İşlerinizde kolaylıklar dileriz.”Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2013, 16:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali şanlı
ali şanlı - 7 yıl Önce

oeğrli kardeşim kendine yakışan ı yapmış tebrik ediyor başarıların devamını diliyorum

SIRADAKİ HABER