banner194

Sakarya İl Genelinde Sahte Para Uyarısı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamaya gçre il genelinde sahte para ve sahte sigara satışı konusunda yapılan teklikler sonrasında yakalanan sahte para ve sigaralar aşağıdaki gibidir.

 Sakarya İl Genelinde Sahte Para Uyarısı
Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; İlimiz Yahyalar Mahallesinde faaliyet gösteren E.G. (40)’nin işleticiliğini yaptığı kahvehanede 10/04/2012 günü muhtelif markalarda 2.800 paket bandrolsüz gümrük kaçağı sigara ele geçirilmesi olayı ile bağlantısının olduğu anlaşılan M.V.K. (48) isimli şahıslar hakkında sevk edildikleri Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca adli işlem başlatılmıştır.


Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan istihbari çalışmalarda; 18/04/2012 günü saat 12:30 sıralarında ilimiz merkezde Z.K. (49) isimli şahıstan sahte olduğu değerlendirilen ve aynı seri numaralı olmak üzere toplam 42 adet 50 TL para ele geçirilerek muhafaza altına alınmış, ele geçirilen suç unsurları ve yakalanan Z.K. isimli şahıs gerekli adli işlemler için Müdürlüğümüze intikal ettirilmiş olup; konu ile ilgili olarak tahkikat devam etmektedir.” denilmektedir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER