banner194

Muzaffer Şişman Hendek’te son yolculuğuna uğurlandı

Aslen Hendek Aksu köyünden olup Hendek Sarıdede’de ikamet eden Kara Alinin oğlu, 5 çocuk babası Muzaffer Şişman(78) yakalanmış olduğu amansız akciğer hastalığına yenik düştü.

 Muzaffer Şişman Hendek’te son yolculuğuna uğurlandı
Aslen Hendek Aksu köyünden olup Hendek Sarıdede’de ikamet eden Kara Alinin oğlu, 5 çocuk babası Muzaffer Şişman(78) yakalanmış olduğu amansız akciğer hastalığına yenik düştü. İstanbul Bağcılar özel Ufuk hastanesinde tedavi görmekte olan önceki gece ağırlaşan Şişman yoğun bakıma alındı. Bir süre orada kaldıktan sonra hayata gözlerini yumdu.

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Hendek belediye bakanlığına Mhp’ den aday olan Cengiz Şişman ve İrfan Şişmanın babaları, Eski Hendek milli eğitim şube müdürü ve şu anda Hendek öğretmen evi müdür yardımcısı Yılmaz Şişman’ın ve eski belediye Fen işleri müdürü Barbaros Şişmanın amcacısı olan Muzaffer Şişman’ın cenazesi Hendek merkez Yeni Camide kılınan cuma namazından sonra Hendek merkez aile mezarlığına defnedildi.


Merhum’un cenazesine, Bürokrat Siyasi Parti başkan ve yöneticileri, Hendek halkı ve sevenleri katıldı ve son yolculuğuna uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2013, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER