banner194

Mahalle sakinleri yollarının yapılmasını istiyor

2016 Yılında Hendek Haber'e yolları konusunda sıkıntılarını dile getiren Hendek ilçe merkezine en yakın mahallerden olan Bayraktepe mahallesi 727. sokağın derdi üstünden yıllar geçsede çözüm beklemeye devam ediyor...

Mahalle sakinleri yollarının yapılmasını istiyor
900 metre kadar bir yollarının olduğunu , gerek muhtarlarına gerekse yerel yönetimlere konuyla alakalı defalarca başvurmalarına rağmen , asfalt plan kapsamına alınmadıklarını 2016 yılından bu güne yollarıyla ilgili zerre çalışmanın yakıpmadığını dile getiren mahalle sakinleri yetkililere bir kes daha seslendiler. 

"2016 yılında sizin aracılığınızla mahallemizin yollarının berbat durumu gündeme getirmiştik. Yıl 2018 oldu bitiyor yollarda herhangi bir değişiklik yapılmadı sizden ricam tekrar haber yapabilir misiniz?" 

Elçiye zeval olmaz bizler toplumun sorunlarını çözüm noktasında, kamu oyuyla paylaşmayı bir görev bildik, ilçe merkezine bunca yakın bir mesafede yer alan , 13 hanenin yaşadığı bu mahallede, kış aylarında çabur, yaz aylarında da tozla mücadele etiklerini dile getirerek yetkililerden yardım istediler.


 
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER