banner194
banner194

Kur’an Kursları Yararına Kahvaltı programı düzenlediler

Hendek Müftülüğüne bağlı Bayan Kur’an Kursunda görev yapan Öğretici Ve Öğrencilerinden Kur’an Kursları Yararına Kahvaltı programı düzenlediler.

Kur’an Kursları Yararına Kahvaltı programı düzenlediler
Programımız İlçe Müftümüz Sayın Abdurrahman ŞAHİN ‘in Bayan Kur’an Kurslarımızda okuyan öğrencilerine yönelik yaptığı sunum konuşmalarıyla başladı.Kur’an kurslarımızın 2014-2015 Eğitim yılında geldiği son durumu ve hedeflerini anlattılar.İlçemizde bu yıl açılan 4-6 yaş Kur’an Kursu Öğrencileri Öğrendikleri Hadis ve Duaları okudular.Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

şu kur'an kurslarına gösterdiğiniz ilginin dörtte birini de eğitim ve öğretim kurum larımızın yararına gösterseniz keşke. i̇lk, orta ve liselerde eğitim ve öğretim gören çocuklarımızın türkiye genel başarı sıralamasında sonlarda yer alması nedense sizi hiç mi rahatsız etmiyor. hendek'in eğitim ve kültür seviyesinin yükseltilmesi, gençlerimizin en büyük sorunu olan işsizliğin azaltılması, madde bağımlılığının azaltılması, küçük yaşlarda evlilik, boşanan çiftlerin miktarındaki aşırı artış, kadına şiddet, ailelerin yaşam ve ekonomik seviyelerinin yükseltilme sinin dini temele dayalı eğitimin yaygınlaştırılması değildir. çocuklarımızın çağdaş, ilim ve bilim doğrultusunda alınacak ilk, orta, lise ve takiben üniversite eğitim ve öğretimlerine özendirilmesi hendekin bundan sonraki gelişmişlik düzeyini belirleyecektir. aksi takdirde bu gün olduğu gibi türkiye 54ncüsü olarak son sıralara abone olmaya devam ederiz. anlayana tabii(!)

SIRADAKİ HABER