İlçe Jandarma Komutanlığıyla iftarda bir araya geldi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli personel ve ailelerine Uludere Park Tesisleri’nde iftar yemeği verdi.

Hendek Haber 20.06.2017, 19:51
İlçe Jandarma Komutanlığıyla iftarda bir araya geldi

Püsküllü’den jandarmaya jest

Gerçekleştirilen iftar yemeğine; Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz Kün, jandarma personeli ve aileleri katıldı.
İftar sonrasında okunan duaların ardında konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Değerli konuklar; Jandarma bizim güvenliğimizi sağlayan çok önemli bir kurum. Sizler çok onurlu bir görevi ifşa ediyorsunuz. Mübarek Ramazan ayının güzelliklerinin yanında iftar sofralarının da büyük bir yeri ve önemi var. İftar sofraları birlik beraberliğin, manevi hazzın ve paylaşım ruhunun en güzel şekilde sergilendiği, oruç ibadetimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu ve manevi hazzını derinden yaşadığımız sofralardır. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin. Tüm askerlerimize, komutanlarımıza ve güvenlik güçlerimize kuvvet versin. Bugün burada sizlerle birarada olmak çok güzeldi. Sizlerin bizlerde yeri çok farklı bunu bilmenizi istiyorum. Bu vesile ile tekrar  Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Yorumlar (0)