Hendeli Milli sporcular Başkan İNCİ'yi ziyaret ettiler

2-4 Eylül tarihleri arasında İtalya’da yapılan Akdeniz Karate Turnuvasında, Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcularından, şampiyon olan Büşra Tosun ve 3.olan Nurcan Çiçek, Antrenörleri Nurkan Kayacık ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti.

Hendeli Milli sporcular Başkan İNCİ'yi ziyaret ettiler
banner180
  Başkan İnci sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek “ Sporcularımızın başarıları bizleri mutlu ediyor. İlçemizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımız Hendek’imizin gururu olmuştur. İlçemizde sporun her dalında büyük başarılara imza atılmıştır. Hendek sadece ülkemizde değil dünya şampiyonalarında da şampiyonlar çıkararak dünyaya açılmıştır. Ekim ayında Malezya’da yapılacak olan Dünya Karate Şampiyonası’nda da sporcularımızdan şampiyonluk bekliyoruz. Sporcularımızı yetiştiren hocalarını da tebrik ediyorum. “ Dedi.

Ekim ayında Malezya’da yapılacak olan Dünya Karate Şampiyonası’nda Başkan İnci, Milli Takım’da idareci olarak görevlendirildi.  
 
Başkan İnci’den altınBaşkan İnci, şampiyon sporcular, Büşra Tosun, Nurcan Çiçek ve Antrenörleri Nurkan Kayacık’a altın takarak tebrik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER