Hendek’te Yeni Yol Çalışmaları devam ediyor

Hendek Belediyesi, 20 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmasına devam ediyor. Bayraktepe Mahallesi Hendek - Kocaali Yolu’nun virajlı ve dar bölümüne alternatif olarak açılan yol direk Bayraktepe Tesisleri’ne çıkacak.

Hendek Haber 28.02.2013, 14:02 28.02.2013, 15:19
Hendek’te Yeni Yol Çalışmaları devam ediyor
Hendek Belediyesi, 20 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmasına devam ediyor.

Bayraktepe Mahallesi Hendek - Kocaali Yolu’nun virajlı ve dar bölümüne alternatif olarak açılan yol direk Bayraktepe Tesisleri’ne çıkacak.

Hendek - Kocaali yolu

Hendek Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yürütülen yol açma çalışmasının tamamlanmasıyla Hendek - Bayraktepe - Selman Dede-Kocaali yolu büyük ölçüde rahatlayacak. 20 metre genişliğinde ve ilk bölümü 750 metre uzunluğunda olan yeni yol Hendek- Kocaali yolunun dar ve virajlı olan bölümünü kapsıyor. İlk bölümün tamamlanmasının ardından ikinci bölümüne geçilecek.

Hendekliler zenginleşti

Göreve geldikleri günden bu yana en büyük yatırımı yollara yaptıklarını belirten Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, “Yol medeniyettir. Yol olmadan gelişim olmaz, hizmet olmaz.

Hizmetin oraya ulaşması için önce yolları açmanız lazım. 18 uygulamasını büyük bir cesaretle uygulayan ve asla taviz vermeyen bir görev anlayışıyla Hendek’te çığır açtık. Böylelikle yol geçen yerlerde halkımızın arazileri değerlendi, halkımız zenginleşti, Hendek’in ufku açıldı.”diye konuştu.
Yorumlar (0)
19
kapalı