Hendek’te Şehit Ali Gaffar Okkan anısına turnuva

Hendek’te Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan anısına 16 Ocak’ta iller arası Karate turnuvası yapılacak.

Hendek Haber 24.12.2015, 15:19 24.12.2015, 15:22
Hendek’te Şehit Ali Gaffar Okkan anısına turnuva
Turnuvanın hazırlıkları ile ilgili Hendek Bayraktepe'de toplantı yapıldı. Toplantıya Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kavakçı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Şube Müdürü Bülent Kasım, Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, Avrupa, Dünya Hakemi Uğur Kobaş, Karate Federasyonu İl Temsilcisi Aykut Duman, Hendek Belediyesi Personel Müdürü Harun Kaynak, Karate Milli Takımlar Menajeri Hikmet Şaha, Halk Eğitim Müdürü Necati Tan, Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü Antrenörü Nurkan Kayacık ve şampiyon olan sporcular katıldı.

Yoğun katılım
Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü ile Hendek Belediyesi organizasyonluğunda yapılacak olan Gaffar Okkan Karate Turnuvasına yoğun katılım bekleniyor. Dereceye giren sporculara madalya verilip, ayrıca turnuvada, Avrupa ve Dünya Karate Şampiyonalarında  derece alan şampiyonlara ödül töreni yapılacak. 

Turnuvanın açılışı saat 12.30  Hendek Spor Salonunda yapılacak. Turnuvayı izlemek isteyen  vatandaşlar için Hendek Belediyesi tarafından,  ilçe merkezinden spor salonuna ücretsiz otobüs kaldırılacak.
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu