Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek’te Modanın Yeni Adresi Moda City Açıldı

Uzun yıllardır Terzi Tarık diye bilinen Tarık SEYHAN önceki gün çalışmalarına bir yenisini ekleyerek ilçemiz Hendek de genç yeni nesil giyim konusunda bir butik açtı.

Hendek’te Modanın Yeni Adresi Moda City Açıldı

 Uzun yıllardır Terzi Tarık diye bilinen Tarık SEYHAN önceki gün çalışmalarına bir yenisini ekleyerek ilçemiz Hendek'te genç yeni nesil giyim konusunda bir butik açtı. 


Bir önceki dükkânı Hendek Mustafa Asım Pasajın da yer alan 5 metrekarelik dükkan dan 40 metrekarelik butik mağazaya geçtiğini belirten Tarık SEYHAN, genç giyimde öncü ve farklı ürünler getirdiklerini dile getirdi. Açılışa katılan konuklarla bizzat ilgilendi. 
Babadan oğla gelen Terzi mesleğinde uzun yıllardır hizmetler sunan Sedat SEYHAN oğlunun açmış olduğu yeni mağazadaki açılışa katıldı. Bir diğer kardeşlerden olan Terzi Remzi SEYHAN ise kardeşleri Tarık SEYHAN yapmış olduğu girişim konusunda başarılar ve bol kazançlar diledi. Aile fertlerinden üç kişinin aynı mesleğe gönül vermeleri oldukça dikkat çekiciydi.
Açılışa katılan Hendek Mustafa Asım Pasajı esnafları yeni açmış olduğu iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını konusunda güzel dileklerde bulundular. 
Açılış gelenlere sunulan ikramlar ile devam etti. 
Hendek Haber olarak açmış olduğu yeni iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını ve hayırlı kazançlar elde etmesini dileriz. 







YORUM EKLE
YORUMLAR
aslı dalar
aslı dalar - 6 yıl Önce

Abi umarim hatirlarsin beni cesa cigkofte çok zaman gecti ama aklima geldiniz Nizam'a selam hayirli uğurlu olsun moda city....

SIRADAKİ HABER