Hendek’te Başbakan heyecanı

27 Aralık Cuma Günü Saat 11.00’de Hendek Cumhuriyet Meydanı’nda Hendeklilerle buluşacak olan Başbakan Erdoğan, burada Hendeklilere hitap edecek ve toplu açılış gerçekleştirecek.

Hendek Haber 09.12.2013, 12:57 09.12.2013, 14:18
Hendek’te Başbakan heyecanı
Hendek dev açılışlara hazırlanıyor

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, 27 Aralık Cuma Günü Hendek’e gelerek, Hendek Belediyesi’nin açılış programına katılacak. Başbakan, 5 ayrı noktaya canlı yayınla bağlanarak açılış yapacak. Canlı bağlantıyla açılış

27 Aralık Cuma Günü Saat 11.00’de Hendek Cumhuriyet Meydanı’nda Hendeklilerle buluşacak olan Başbakan Erdoğan, burada Hendeklilere hitap edecek ve toplu açılış gerçekleştirecek. Başbakan, 5 ayrı noktaya canlı yayınla bağlanarak açılış yapacak. Başbakan Erdoğan, Cuma namazını Hendek Merkez Camii’nde kılacak.

Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın gelişiyle ilgili Hendek’te hummalı bir çalışma var. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, her şeyin kusursuz geçmesi için sıkı bir çalışma içerisine girdi. Açılışı yapılacak olan hizmetlerin son kontrolleri yapılırken üst düzeyde katılım hedefleniyor.

Hendek ne yapacak?

Başbakanın Sakarya mitinglerinin en büyük rengi olan AK Parti Hendek İlçe teşkilatı da Başbakanın Hendek Mitingine hazırlanıyor. Hendek Teşkilatı’nın Başbakanın Hendek mitinginde ne yapacağı ise merak ediliyor.Yorumlar (1)
hayri 9 yıl önce
bu başkana sülalece oy verdik başa getirdik ama yeni caminin yanındaki kadın pazarı dediğimiz yeri satıp ta aygazın oradan bile gördüğümüz o güzel camimizi şimdi binaların arasına hapis edip bizlere ihanet ettiğinden bunun bedelini ödeyecektir
22
parçalı az bulutlu