banner194

Hendekliler Bakele Kuzum Nerlerdesin Grubu Piknik Düzenlendi

Facebook'ta a yaklaşık iki yıl önce kurulan '' HENDEKLİLER ( bakale guzum nerlerdesiniz ? ) grubu üçüncü kez bir araya geldi.

Facebook'ta a yaklaşık iki yıl önce kurulan '' HENDEKLİLER ( bakale guzum nerlerdesiniz ? ) grubu üçüncü kez bir araya geldi. 

Geçtiğimiz pazar günü Hendek, Selmandede Mesire yerinde bir piknik organizasyonuyla gerçekleşen buluşmaya Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Adapazarı gibi farklı illerde yaşayan üyelerin yanı sıra Almanya, İsviçre ve Avustralya'dan da gelen üyeler olduğu bilgisini edindik. 

Grubun üyelerinden bazıları ilk iki etkinliğin aksine bu buluşmaya aileleriyle katıldılar. 
Gelen konuklar arasında bağlama çalan bir misafirin de olması zaten oldukça keyifli geçen pikniği daha da keyifli hale getirdi ve türkülerle, çifte tellilerle piknik daha da renklendi..

Grubun kurucusu Melda Başçakır ile piknik alanında yaptığımız kısa söyleşide bundan sonraki buluşmalarını Temmuz ayında yurtdışında yaşayan üyelerin de katılabileceği bir organizasyonla İstanbul'da gerçekleştirmeyi düşündüklerini, henüz tasarı olduğunu içeriği netleştiğinde yine facebook grupları ve sitemiz aracılığıyla Hendeklilere duyuracaklarının bilgisini edindik.. 

Grubun facebook linki ;  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER