Hendek'e yeni bir su fabrikasi daha açılıyor

Edinilen bilgilere göre Hendek ilçesi Kerem Ali Dağı'nın Almacık mevkiin de 30 milyon liralık yatırım yapılarak. 60 dönüm arazi üzerine kurulan , 15 bin metrekare kapalı alana sahip , 22 bin 500 metrekarelik dolum tesisine sahip olan ATASU önümüzdeki ay faaliyete geçeceği bilgisi verildi.

Hendek'e yeni bir su fabrikasi daha açılıyor
banner180
İlçemiz hendek ve çevresinde bulunan su kaynakları nın kalitesi bakımından ülke nin en kıymetli ve en kaliteli suları nın çıktığı kurulan su fabrikaları nın çoğunluğuyla ispatlanmıştır.


Bu fabrikalara bir yenisi daha katılıyor. Hendek ilçesi Kerem Ali Dağı'nın Almacık mevkiine kurulan tesis , gerek  son teknoloji ile donatılması gerekse, su kalitesi bakımın dan oldukça düşük PH değerine sahip olan ATASU ozonlama işlemlerine bile gerek duymadan atasu adıyla piyasaya sürüleceği belirtildi.

Jandarma Asayiş vakfının ardından 96 Bin polis, emniyet mensubunun ortağı olduğu ATASU , POLSAN'nın da ilgisini çektiği belirtildi.POLSAN, (Polis Bakım Ve Yardım Sandığı) geçen yıl ATASU nun %75 lik hisesini satın almıştı.
Atasu, Jandarma Asayiş Vakfı'na ait Javsu'ya rakip olacağı düşünülüyor. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER