Hendek Yenimahalle'de duble yol çalışmaları sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Hendek Yıldırım Beyazıt Caddesi’ni duble ferahlıkla buluşturuyor. Haydar Akbulut, “SASKİ bölgenin yağmursuyu altyapısını inşa etti. Bin 700 metrelik arteri orta refüjle bölünmüş yol haline getirdik. Yol çizgileri ve gerekli çevre düzenlemelerinin ardından güzergâha son şeklini vereceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Hendek Haber 01.11.2018, 13:33 01.11.2018, 13:42
Hendek Yenimahalle'de duble yol çalışmaları sürüyor

Hendek ilçe merkezine duble rahatlık geliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Hendek Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde başlatılan duble yol çalışması asfaltla buluştu. Daha önce Başkan Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş’le caddede incelemelerde bulunmuş, altyapı ve üstyapıda gerekli adımların atılacağını müjdelemişti. Yağmursuyu altyapısının derhal başlatıldığı arterde orta refüj yapıldı, bin 700 metrelik güzergah asfaltla buluşturularak duble yol haline getirildi.

İlçe merkezine yeni duble yol

Yol Bakım ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Hendek ilçemizin önemli güzergahlarından olan Yıldırım Beyazıt Caddesi’nin yenilenmesi için Başkanımız Zeki Toçoğlu, talimat vermişti. Derhal çalışmalarımızı başlattık. SASKİ bölgenin yağmursuyu altyapısını inşa etti. Bin 700 metrelik arteri orta refüjle bölünmüş yol haline getirdik. Yol çizgileri ve gerekli çevre düzenlemelerinin ardından güzergaha son şeklini vereceğiz. Hayırlı olsun” dedi.


Yorumlar (3)
sedat 3 yıl önce
son yıllarda yapılan özellikle göbekli olan yollar tam bir facia trafik nasıl zora sokulur kaza ihtimali nasıl yükselir diye düşünülse bu kadar büyük göbek ve saçma sapan yol yapılır.sitelerin giriş çıkışına yapılan 20 cm lik banketlerden altı sürtüyor diye vatandaş yola araba park ediyor!yetmiyor çöp arabası ters yoldan gelip trafiği felç ediyor!
Diner 3 yıl önce
hendek yeni mahallede İş güzarlar iş başında, beyazıt cadeside beyazıt cadesi başka bişe bilmiyorlar, ara sokakları b... götürüyor bakan yok, birde yaptıkları yol yol olsa,
Dincer 3 yıl önce
İyi güzel yapıyorsunuzda, bu E-5 den yola bağlantı kısmı bir cep ve daracık bir yan yolla nasıl bu yolu ana yola bağlıyacaksınız
14
hafif yağmur
Namaz Vakti 17 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı