Hendek Yeni Yüzyıl İlkokulunda Trafik Park Açıldı

Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla düzenlenen “Trafik haftası” etkinliği kapsamında Yeni Yüzyıl İlkokulunda Trafik Park Açıldı.

Hendek Haber 06.05.2016, 22:01 06.05.2016, 22:12
Hendek Yeni Yüzyıl İlkokulunda Trafik Park Açıldı

 
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla düzenlenen “Trafik haftası” etkinliği; Kaymakamlığımız öncülüğünde Hendek Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile Hendekli hayırsever işadamları tarafından Yeni Yüzyıl İlkokulu bahçesinde yapılan trafik parkı törenle hizmete açıldı.

Törende Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK yaptığı konuşmada Ülkemizde meydana gelen trafik kazalarını önlemek için bu tür hizmet ve eğitimlerin düzenli olarak yapılarak kaza oranlarını en aza indirileceğini belirttikten sonra katkı yapan hayırsever iş adamlarına kaymakamımız tarafından teşekkür belgesi ve plaket verilerek, Trafik parkta öğrenciler ile birlikte eğitim araçları kullanıldı.

Yorumlar (1)
trafik 5 yıl önce
iyi güzelde bizim e-5 kara yolu yayalar için trafik sinyalizasyonuna sahip değil o nasıl olacak ? yaya kavşağa geliyor ışıkları geldiği yönden göremiyor, yolu araçların böle bileceği şekilde hazırlamışlar yayaların böle bileceği gibi hazırlan mamışlar siz trafik anlatsanız ne olur ?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
18°
açık