Hendek Uludere İçmesuyu Arıtma Tesisi yapım ihalesi yapıldı

Hendek ilçesine bağlı 16 mahalleye daha kaliteli içmesuyu sağlayacak Hendek Uludere İçmesuyu Arıtma Tesisinin yapım işi ihalesi SASKİ Genel Müdürlüğü Binası’nda gerçekleştirildi.

Hendek Haber 18.05.2017, 16:57
Hendek Uludere İçmesuyu Arıtma Tesisi yapım ihalesi yapıldı

16 mahallenin arıtma tesisi için ihale tamam
4 firmanın teklif sunduğu ihalenin komisyon başkanlığını yapan SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, “Projemizin hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından hayata geçirilecek ve Hendek’te 16 mahalleye daha kaliteli içmesuyu sağlayacak Hendek Uludere İçmesuyu Arıtma Tesisinin yapım işi ihalesi gerçekleştirildi. SASKİ Genel Müdürlük Binası’nda yapılan ihalenin komisyon başkanlığını üstlenen SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, “Proje ile Hendek ilçemize yeni bir içmesuyu arıtma tesisi kazandırıyoruz. Hendek Uludere İçmesuyu Arıtma Tesisi ile 16 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın musluklarına daha sağlıklı ve bol içmesuyu ulaştıracağız. Projemizin yapım işi ihalesine 4 firma teklif sundu. Komisyonumuz gerekli değerlendirmeleri yapacak ve sonuç kamuoyuna duyurulacaktır. Projemizin hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

4 firma teklif sundu

Hendek Uludere İçmesuyu Arıtma Tesisi yapım işi ihalesine katılan firmalar ve komisyona sundukları teklifler ise şu şekilde:

Acd Müh. Mim. Dan. İnş. Taah. ve Tic. Ltd. Şti.           2.279.741,50
Çevretek İnş. Mak. Çevre Tek. San. Tic. Ltd. Şti.          3.556.000,00
Alp Kompozit Yapı İnş. Taah. San. ve Tic. A.ş.           1.957.432,00
İnfak Yapı Müş. Mak. İml. San. ve Tic. Ltd. Şti.           2.273.342,50
 

Yorumlar (1)
srkn 4 yıl önce
Hayırlı olsun. Umarım üst köylerin kaçak hatlar açarak bağ-bahçe, hatta fındık sulamalarına engel olacak tedbirleri de alırsınız.
Namaz Vakti 10 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
10
parçalı az bulutlu