Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Türk Sanat Müziği Konserinde Tarih Değişikliği

Hendek Kaymakamlığı Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Topluluğunun 17 Nisan da yapmayı planladığı Türk Sanat Müziği konseri Kutlu doğum haftasına denk gelmesi münasebetiyle bir hafta öne alınarak 10 Nisan da yapılacağı öğrenildi.

Hendek Türk Sanat Müziği Konserinde Tarih Değişikliği

 Hendek Kaymakamlığı Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Topluluğunun  17 Nisan da yapmayı planladığı Türk Sanat Müziği konseri Kutlu doğum haftasına denk gelmesi münasebetiyle bir hafta öne alınarak 10 Nisan da yapılacağı öğrenildi.  Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Topluluğu Koro Sunucusu Zafer KONUK tarafından edinilen bilgiye göre, Her yıl yılda bir kez olmak üzere düzenlenen Türk Sanat Müziği konseri bu yıl 10 Nisan tarihinde Hendek Ticaret Merkezi Kültür Salonunda saat: 20:00 de yapılacağı öğrenildi.
Düzenlenecek olan Türk Sanat Müziği Gecesi 2 bölüm halinde sunulacak olan ve bir birinden güzel eserleri seslendirecek konseri Hendek Halkı ve çevre illerden gelecek olan seyircilerin merakla bekledikleri öğrenildi. 
Bu yıl düzenlenecek olan konseri, internet aracılığıyla sizlerin ekranlarına getirmeyi planladığımızda belirtmek istedik. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER