Hendek'te Yenimahallede Asfalt Sökülerek yağmur suyu hattı çalışması yapılıyor

Hendek'te 2 Yıl Önce Atılan Asfalt Sökülerek yağmur suyu ana hat çalışması tamamlandı. Hendek Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde tamamlanan yağmur suyu ana hat sonrası asfalt hazırlıklarına başladı.

Hendek Haber 17.10.2018, 13:15
Hendek'te Yenimahallede Asfalt Sökülerek yağmur suyu hattı çalışması yapılıyor

Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde hummalı çalışma

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Hendek Belediyesi ve SASKİ işbirliği ile 1700 metre uzunluğundaki Hendek Yıldırım Beyazıt Caddesi’ne yapılan yağmur suyu ana hat çalışması tamamlandı.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  yoğun bir şekilde asfalt öncesi hazırlıklarına başlarken, bir yandan da Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri asfalt çalışmasına başladı. Yolun bir kısmı asfaltlanırken, bir taraftan da asfalt  yapılacak yerde asfalt öncesi altyapı çalışmaları devam ediyor. Bir yandan asfalt, bir yandan altyapı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde yağmur suyu hattı çalışmasının tamamlandığını belirterek “ Ekiplerimiz caddede hummalı bir çalışma sürdürüyor. Bir yandan Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmasına başlarken bir yandan da belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, asfalt öncesi altyapı hazırlıklarını sürdürüyor. 1700 Metre uzunluğundaki caddede çalışmalar tüm hızıyla devam ederken kısa sürede tamamlanacak olan cadde çok güzel bir görünüme kavuşacak “ dedi. 
 

Yorumlar (6)
Tumay Can Açık 3 yıl önce
şu altyapıyı yapmadan asfalt atma işini bir türlü anlayamadım.
Hadi eski yerleşim yerinde anladık altyapı sonradan yapılıyorda yeni yerlrşim yerlerinde doğalgaz,su,atık su,internet vs. organize olunup tamamlanıp daha sonra yerleşime açılmıyor.
Hasan Meriç 3 yıl önce
Belediyenin. Parası. Değil. Halkın. Parasını. Kulanıyorlar. Haram. Olsun
Dincer 3 yıl önce
Hendek'te mütayitler bina sattsın diye açılan bu caddelerde tüm hendeklinin vebali vardır. Şimdi zamanında gelişi güzel açılıp sonradan devlete iki iş yaptıran yerel yönetimlerin vebali 2 x 2 dir, hendek sizleri afetmeyecek, halk kör değil, görün artık rantcıların bu halini, hendek gelişsin ama böyle mütaitler e göre değil...
Bilgin Kartal 3 yıl önce
Hayaller muasır medeniyetler gerçekler 3. Dünya ülkesi..
Baltacı Olgun 3 yıl önce
Açık varsa buradan kapanacak daha çok sokulur herşey
Elif Filizli 3 yıl önce
su borusunu,doğalgaz borusunu patlatmadan iş yapamıyorlar.