Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Tapu Müdürlüğü Üçüncü oldu

İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinde bulunan 67 tapu müdürlüğü içerisinde Hendek Tapu Müdürlüğü 3. oldu

Hendek Tapu Müdürlüğü Üçüncü oldu

 İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinde bulunan 67 tapu müdürlüğü içerisinde 2015 yılında yapılan kişi başı işlem sıralamasında 3. Olan Hendek Tapu Müdürlüğü personeli özverili çalışmalarından dolayı kaymakamımız tarafından tebrik edilip,  ödüllendirilmişlerdir.


Kurum içerisinde en fazla işlemi gerçekleştiren Sezgin AYDÖN ü ayrıca tebrik ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 22:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

mülki amirimiz güleç yüzlü olunca, tabii ki de mahiyetinin de yüzü güler. işte, yıllardır özlediğimiz tablo. siz onlara böyle değer verirseniz, onların da görev performansları maksimum seviyeye çıkar. yıllardır kendilerinden esirgenen değer, bir tatlı tebessüm ve bir güler yüz. artık "hep ben, hep ben" yok. artık "hep biz" var. teşekkürler sayın kaymakamımız. teşekkürler hendek tapu müdürlüğü personeli.sizinle gurur duyuyoruz.

Bilal
Bilal - 5 yıl Önce

Sezgin bey gibi diğer arkadaşlarda müdüründen mudur yardımcısına kadar gerçekten özverili çalışıyor vatandaşı mağdur etmiyor tebrik ederiz

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

mutluluktan gülen yüzler, sevgi ve saygı ile sıkılan eller hele bir de tüm bunların güzel çiçeklerle bezenmesi; şimdiye kadar görmediğimiz manzaradır. hendek tapu müdürlüğünün bu başarısı nedeni ile yapılan kutlama ve ödül töreninde kaymakamımızdan, tapu müdürlüğünün en alt kademede ki çalışanına kadar herkesin yüzlerinin gülmesi çok önemli. tapu müdürlüğü çalışanlarını ben de tebrik ederim. hiç bir beklentileri ve çıkarları olmadan fedakarca çalışarak görevleriini yerine getirmiş ve kaymakam akbıyık da mülki amir sıfatı ile bu başarıyı gösterenleri ödüllendirmiştir. yeni kaymakamımız ile yakalanan hava şimdiye kadar görülmemiş bir şekilde olumludur. emeği geçen herkesi kutlarım. sağ olsunlar, var olsunlar.

SIRADAKİ HABER