Hendek ramazan festivali , sema gösterisiyle devam etti

Hendek Belediyesi Ramazan Festivali her akşam bir etkinlikle devam ediyor.Sema gösterisi büyük beğeni topladı

Hendek 15.05.2019, 10:51 15.05.2019, 10:59
Hendek ramazan festivali , sema gösterisiyle devam etti

Ramazan Festivalinde Sakarya Tasavvuf Musiki Topluluğu’nun konseri ve semazenler eşliğinde yapılan Sema gösterisi büyük beğeni topladı.

Her akşam program öncesi çocuklara çeşitli yarışmalar yapılıp, kazananlara hediyeler verilirken, yetişkinlerin de eğlenceli saatler geçirdiği program geç saatlere kadar devam ediyor.

Ramazan Çarşısı’nda alışveriş yapıp çaylarını yudumlayan vatandaşlar sahura kadar Ramazan ayının keyfini çıkarıyor. Hendek Belediyesi tarafından kurulan şişme oyun gruplarında çocuklar da bol bol eğleniyorlar.

Her akşam Teravih Namazı sonrası, Hendek Belediyesi tarafından vatandaşlara Osmanlı Şerbeti ikram ediliyor.

Bu akşam saat 21.30 ‘da Bolu Özgün Tiyatrosu İyilik Takımı Kostüm Tiyatrosu sahnelenecek olup, tüm vatandaşlar davetlidir.

Yorumlar (2)
Nursel Gemi 3 yıl önce
boş işler önce kaldırımda duran motorları kaldırın sosyallikmiş hadi ordan, kaldırımları sosyalleştirin yürüyemiyoruz arabalar tepemize çıkacak böyle boş işlerle uraşmayın
Lamia Genç 3 yıl önce
Dün gece çocuğu götürdüm oyun gurupları tam katliam yeri gibi çocuğa bişe olacak diye içim gitti bu ne pervasızlık güvenlik sıfır zıplayan çocuklar dışarı düşüyor biri kafa göz kırmadan olmayacak bu işler lütfen önlem alınsın
12
parçalı bulutlu