Bin Çeşit Yapı Market

Hendek Polisi fındık faresini yakaladı ve tutuklandı

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçemizde meydana gelen fındık hırsızlığı olayı ile ilgili yaptığı araştırma sonucunda Fındık Faresini (B.B) yakaladı. şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutklanarak ceza evine gönderildi.

Hendek Polisi fındık faresini yakaladı ve tutuklandı

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçemizde meydana gelen fındık hırsızlığı olayı ile ilgili yaptığı araştırma sonucunda Fındık Faresini (B.B) yakaladı. şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutklanarak ceza evine gönderildi.

Olay ilçemiz yeni mahallede meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Fındık Hırsızı (B.B) bir binanın bodrum katında fındık olduğunu öğrendi. Daha sonra Fındık Faresi şahsın evde olmadığı bir zaman da fındıkları çalarak kayıplara karıştı. Hendek  İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Suç Önleme Soruşturma Ekipleri çevrede bulunan kamera kayıtlarını izleyerek şahsın kimliğini bir günde tespit etti. Yapılan Araştırma sonucunda şahsın kaldığı evi tespit eden ekipler operasyon için düğmeye bastı.  eve giden ekipler evin her tarafını sardı ve Fındık Faresini göz altına aldılar.

Adliyeye sevk edilen B.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER