banner194

Hendek Muhtarlar Derneğinden Basın Açıklaması

Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şube Başkanlığının 31.03.2015 Salı Günü Yapılan 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı Birlik ve Beraberlik İçerisinde Gerçekleştirilmiştir.

Hendek Muhtarlar Derneğinden Basın Açıklaması

Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şube Başkanlığının 31.03.2015 Salı Günü Yapılan 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı Birlik ve Beraberlik İçerisinde Gerçekleştirilmiştir.

 Genel Kurulda Divan Başkanlığını Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Mehmet Yaşar Demirel, Başkan Yardımcılığını Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Cemil Varlıca, Divan Kâtipliklerini İse Karatoprak Mahalle Muhtarımız Sayın Turgut İzci ve Necatipaşa Mahalle Muhtarımız Sayın Yavuz BİRİNCİOĞLU tarafından yapılmıştır. Genel Kurulumuza Başta Hendek Kaymakam Vekili Sayın Mehmet YILDIZ, Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan PÜSKÜLLÜ, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Sinan BAYLAN, Belediye Koordinatörümüz Sayın Mahmut Nedim ALKAN, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa BAŞ, İlçe Yazı İşleri Müdürümüz Sayın Ali Osman BALOĞLU, İlçe Nüfus Müdürümüz Sayın Turgay AZIN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiremiz Sayın Meral UYGUN, İlçe Spor Müdürümüz Sayın Feyzullah KÖSTERELİ, Tarım İlçe Müdürümüz Sayın Temel ATA, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Ali Kemal SOFU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Sayın Turgut BABAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İlçe Başkanı Sayın Reyhan AZAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Öz Orman İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Sayın Adem ÖZ, Hendek Esnaf Odası Başkanı Sayın Mehmet Yaşar DEMİREL ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Şoförler Odası Başkanı Sayın Cemil VARLICA ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Ziraat Odası Başkanı Sayın Hayri Duren ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski Hendek Kaymakamı ve Aksaray Milletvekili Adayı Sayın Mustafa AYHAN, Çakallık Mahalle Muhtarımız ve Bağımsız Sakarya Milletvekili Adayı Sayın Coşkun SAMUR, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Bekir DURMUŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep GARİP ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlarımız ve Vatandaşlarımız Teşrif Etmişlerdir.

 Birlik ve Beraberlik İçerisinde Gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuzda Başkan Adaylarımız Sayın Dursun Emin Kula ve Sayın İsmet İskefiyeli nin Demokrasinin En Güzel Yaşandığı Seçimler Neticesinde Başkanlık İpini Yeni Mahalle Muhtarımız Sayın İsmet İSKEFİYELİ göğüslemiş ve Diğer Başkan Adayımız Soğuksu Mahalle Muhtarı Dursun KULA İle Birlik ve Beraberlik Mesajı Vermişlerdir. 

Yeni Şube Başkanımız Sayın İsmet İSKEFİYELİ nin Yönetim ve Denetim Kurulu ile Görev Dağılımı Aşağıda Çıkartılmıştır. 

Genel Kurulumuzu Onurlandıran Herkese Teşekkürlerimizi Sunar, Önümüzdeki Günlerde Ziyaretlere Başlayacağımızı Bilgilerinize Sunar, Birlik ve Beraberliğimizin, Kardeşliğimizin Devam Etmesi Yönünde Elimizden Gelen Her şeyi Yapacağımızı Belirtmek isteriz.


Yönetim Kurulumuzca Yapılan Görev Bölümünde 

Şube Başkanlığına : İsmet İSKEFİYELİ 
Şube Başkan Yardımcılığına : Mehmet CİVELEK
Şube Başkan Yardımcılığına : Zeki ARSLAN
Şube Başkan Yardımcılığına : Fevzi CESUR
Şube Sekreterliğine : Haydar ÇAMUR
Şube Saymanlığına : İbrahim KORKMAZ 
Şube Muhasip Üyeliğine : İsmet TOPAL
Şube Yönetim Kurulu Üyeliğine : Ömer DEMİR
Şube Yönetim Kurulu Üyeliğine : Yakup ATIŞ
Şube Yönetim Kurulu Üyeliğine : Hamdi TURNA

Denetim Kurulu Görev Bölümünde 

Denetim Kurulu Başkanlığına : Gürsoy KONUK
Denetim Kurulu Başkan Yardımcılığına : Hasan KARA
Denetim Kurulu Üyeliğine : Ali LEVENT 

Olmak üzere görev bölümü yapılmıştır. 
Kamu Oyuna Saygı İle Duyurulur.  

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER