Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Kundakçı Sokakta İftar Düzenlendi

Hendek ilçesin de iftar dolu dolu geçiyor. Her akşam bir başka mahallede iftar sofraları kuruluyor bu akşamki iftar durağımız. Hendek İlçesi Kundakçı oğlu sokakta düzenlenen esnaf iftarıydı.

Hendek Kundakçı Sokakta İftar Düzenlendi Hendek ilçesin de iftar dolu dolu geçiyor.


Her akşam bir başka mahallede iftar sofraları kuruluyor bu akşamki iftar durağımız. Hendek İlçesi Kundakçı oğlu sokakta düzenlenen esnaf iftarıydı.


Düzenlenen iftara Hendek Kundakçı oğlu sokağında faaliyet yürüten esnafların yoğun katılımıyla gerçekleşen esnaf iftarında renkli anlar yaşandı.


İftarın düzenlenmesindeki organizasyon sorumlusu Ferhat YOL ve Serkan BİLGİN ile yapmış olduğumuz röportajda düzenlenen iftarın sürekli hale getirilmesini düşündüklerini, belirtiler.


İftara Hendek İlçesi nin bir bin den değerli Esnafların dan Güven İletişim , Öztürk Kuyumculuk , Tuana Bilgisayar ,Göksel Bilgisayar, Bilgin Elektronik , Akım Elektrik , Güler Bay Bayan Terzisi, Demirel Rent A Car , Hendek Etbalık Kurumu, Bayındır Mobilya , Zeren Mobilya, As Çay Evi , Ak Dağ Sigorta, Kılıç Telekom, Yüksel Emlak , Şoray Eczanesi, Zeren Manifatura ,Emrah Gümüşçülük  yanı sıra Hendek Büyük Dere Muhtarı Adem DEMİR Orta cami imamları nın katılımlarıyla gerçekleşti.


Hendek Kupa Yemek Firmasının hazırlamış olduğu bir birinden güzel yemeklerin yenilmesinin ardından, As Çay evinin tavşan kanıyla demlenmiş çayları içilerek  sohbetler edilmesinin ardından iftar sofrasından kalkıldı. 
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2012, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER