banner194

Hendek İlçe Başkanı Sofu Esnaf Ziyaretlerinde bulundu

AK Parti Hendek İlçe Başkanı İlçe Esnafını ziyaret etti. AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ile birlikte ilçe merkezinde Esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek sohbet etti.

Hendek İlçe Başkanı Sofu Esnaf Ziyaretlerinde bulundu
AK Parti Hendek İlçe Başkanı İlçe Esnafını ziyaret etti.
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ile birlikte ilçe merkezinde Esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek sohbet etti.
Köy ve Daire amirlerini ziyaretlerin ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler İlçe merkezinde hizmet veren Esnaflarla bir araya gelerek sohbet ettiler.
AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar Sofu ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Kongremizin ardından tanışmak amacı ile ilçe esnafımızla bir araya geldik. Esnaflarımızı ziyaret ederek sıkıntı ve sorunlarını dinlemenin yanı sıra,fikir ve görüşlerini dinledik .Esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile daha çok sık bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan hizmetleri anlatacağız.Bizleri misafirperver bir şekilde karşılayan İlçe esnafımıza çok teşekkür ediyorum” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER