Hendek de öğretmenler gününde kabri başında anıldı

Öğretmenler günü nedeniyle Hendek Aile kabristanlığına İmam Hatip okul müdürü Osman YILKIN ve okul öğretmenleri ile öğrenciler mezarlıkta okulun eski müdürü merhum Ekrem GÜLER ’in mezarı başında kuran okudular.

Hendek Haber 25.11.2011, 15:59
Hendek de öğretmenler gününde kabri başında anıldı

Öğretmenler günü nedeniyle Hendek Aile kabristanlığına İmam Hatip okul müdürü Osman YILKIN ve okul öğretmenleri ile öğrenciler mezarlıkta okulun eski müdürü merhum Ekrem GÜLER ’in mezarı başında kuran okundu 


Hendek ilçe Milli Eğitim Müdürü tarafından hazırlanan programa Hendek Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz ŞİŞMAN mezarlıktaki kuran okumasına katılmışlardır. Kuran okunduktan sonra okul öğretmenlerinden Kadir BİLGİÇ dualar edildi.


Mezarlık programı sona erdikten sonra Hendek Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN ve ilçe kaymakamı Mustafa AYHAN ile birlikte vefat eden öğretmenler için öğretmenler günü nedeniyle Yeni Camide akşam namazından sonra mevlit ve kuran okuması yapıldı. Mevlide İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, İlçe Müftüsü Ekrem SAYLAN, din görevlileri ve tüm öğretmenler katımlılardır.Yorumlar (0)
29
açık