Hendek Çamlıca Beldesinde hummalı çalışmalar sürüyor

Hendek Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan Çamlıca Belediyesi Merkez Mahalle ilköğretim okulu bahçesi kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

Hendek Haber 02.02.2013, 14:34 02.02.2013, 15:44
 Hendek Çamlıca Beldesinde hummalı çalışmalar sürüyor


Hendek Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan Çamlıca Belediyesi Merkez Mahalle ilköğretim okulu bahçesi kilitli  parke taşı  döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

Her geçen gün gelişen Hendek’te Çamlıca Beldesinde de çalışmalar son sürat devam ediyor Çamlıca Beldesinde  ki Futbol Sahası alt yapısı ve çimlendirme işleri de  tamamlandı.

İller bankasınında destekleriyle Hendek Çamlıca beldesi içme suyu inşaat çalışmalarını Belde Başkanı Sinan Baylan’ında denetimleriyle hızlı bir şekilde devam ediyor.

İncelemelerini sürdüren Hendek Çamlıca Belde Başkanı daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte  çamlıca beldesindeki bir kahvehanede, çamlıca halkının sorunları dinleyerek belde ile ilgili notlar aldı.

Başkan ’Çamlıca halkının tüm sorunlarının zaman içerisinde yürütülen projeler ile çözüme kavuşturulduğunu ,kavuşturulmaya devam edileceğini ve beldenin gelişmesi için gerekli olan tüm alt yapı çalışmalarının özverili bir şekilde sürdürüldüğünü belirtti.Yorumlar (1)
recep küçük 9 yıl önce
selam komşuma
29
açık