Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Bayraktepe’de yol açma ve kanal çalışması

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bayraktepe Mahallesi’nde yol açma ve kanal çalışmalarını sürdürüyorlar. Yeni yol açıldı

Hendek Bayraktepe’de yol açma ve kanal çalışması
Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bayraktepe Mahallesi Muzaffer Sofuoğlu Caddesi’nde 200 metre yol açma çalışması, 200 metre açık kanal ve 30 metre kapalı kanal çalışması yapıyorlar. Selman Dede Mesire Alanı ve Bayraktepe Tesislerinde gelen yağmur suları için yapılan açık kanal çalışması tamamlanırken kapalı kanala da büz döşemesi yapıldı. 20 metre genişliğinde 200 metre uzunluğunda yol açma çalışmasının da yapıldığı Muzaffer Sofuoğlu Caddesi’na stabilize malzeme serildi. 
Hendek gelişiyor


Çalışmaları yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,” İlçe genelinde sürdürdüğümüz yol açma çalışmaları ile ticari alanlara prestij kazandırırken, kırsal alanlarda da aynı şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu manada Bayraktepe mahalle sakinleri ve mahalle muhtarımızın talebi üzerine o bölgede yol genişleme çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın öncelikli taleplerini bir an önce yerine getirmek için büyük gayret sarf ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER