banner194

Havaya ateş açtılar çok sayıda kişi yaralandı !

Hendek İlçesi’nde düğün konvoyunda magandaların havaya ateşlediği pompalı tüfeklerden çıkan saçmalar, yoldan geçen 15 fındık işçisinin yaralanmasına yol açtı. 2 maganda gözaltına alındı.

Havaya ateş açtılar çok sayıda kişi yaralandı !

Hendek İlçesi’nde düğün konvoyunda magandaların havaya ateşlediği pompalı tüfeklerden çıkan saçmalar, yoldan geçen 15 fındık işçisinin yaralanmasına yol açtı. 2 maganda gözaltına alındı.

Hendek Sarıdere Mahallesi

Edinilen bilgiye göre, Hendek Sarıdere Mahallesi mevkiinde önceki akşam meydana gelen olayda, bir düğün konvoyundan pompalı av tüfekleriyle magandalar havaya ateş açtı. Çıkan saçmalar, konvoyun yakınındaki traktör römorkunda bulunan fındık işçilerine isabet etti.

15 kişi yaralandı


Filmlerde bile rastlanmayacak olayda traktör römorkunda bulunan 15 kişi çeşitli yerlerinden yaralanarak, Hendek İlçe Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonrasında ise yaralılar çeşitli hastanelere sevk edildi. Olayla ilgili inceleme yapan polis 2 kişiyi gözetim altına aldı.

Tüfekleriyle birlikte yakalandılar

Hendek’te yaşanan ilginç maganda olayının ardından Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü gerekli incelemeyi başlatı, E. Y. ile C. G. adlı iki kişiyi tüfekleriyle birlikte gözetim altına aldı.

Yakalanan iki kişi, polis tarafından meskun mahalde silah atma ve yaralama suçlarından Adliye’ye sevk edildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fulya BADEM
Fulya BADEM - 3 yıl Önce

özellikle bu konuda jandarma'ya büyük görev düşüyor, hafta sonları poligona çevrilen köylerde , bir rahat kalmadı, kişi bağında bahçesine ateş etmeye geliyor sanki, hafta sonu diye köyümüze gidiyoruz, başımızın üstünden geçen saçmalardan ve sesizliği bozan sapkın düğün değil seyran değil neden atıyorlar beli değil öğlen bilmezler sabah bilmezler, uyuyan varmı yaşlı varmı bilmezler herkesi rahatsız eden bu sapkınlıklara çözüm üretilmeli önüne gelen tüfek alıyor nereden alıyor bu tüfekleri

güray
güray - 3 yıl Önce

Bu şu meşhur meclis üyesinin düğünümüydü, vay edepsizler vay forsunuza magandalıkta eklendi şimdi tam oldu, neden açık acık yazmıyorsunuz, meclis üyesinin oğlunun gelin almasında diye, yazıklar olsun

Kenann
Kenann - 3 yıl Önce

Güray Senin siyası yaran var bellı konu kımın dugununun oldugu mu yoksa Yasanılan olay mı Yaranı baska yerde Ara burda agır gelır cevaplar ...

Ersoy
Ersoy - 3 yıl Önce

Kenan sen güray in ne demek istediğini anlamadin.mecllis üyesinin düğunu olunca silah atmak daha rahat oluyor nasilsa hakim de onlar jandarma da onlar söylenmek istenen bu

SIRADAKİ HABER