Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Google den Hendek Haber'e 1 nisan şakası

Bu senede , bir nisanı daha şaka dozunu aşmadan atlatmış bulunmaktayız. Dün gece bir de baktıkki Google bize de bir nisan şakası yapmış. Bir anda ingilizce "April Fool's" kelimesinden Hendek Haber'e ziyaretci girişi yaşandı.

Google den Hendek Haber'e 1 nisan şakası
 Bu senede, Bir nisanı daha şaka dozunu aşmadan atlatmış bulunmaktayız. Dün gece bir de baktıkki Google bize de bir nisan şakası yapmış. Bir anda ingilizce "April Fool's" kelimesinden Hendek Haber'e ziyaretci girişi yaşandı.

İlk anda nereden geldiğini ve niçin geldiklerini araştırsakta bir süre sonra Google analitiks in bize yapmış olduğu bir bir nisan şakası olduğunu farkettik, Bir çok internet sitesi ve kendi internet sitesinde şakalar yapan google, internet dünyasında bir nisana yapmış olduğu 1 nisan şakalarıyla çokça konuşulur oldu.

"April Fool's" kelimesini çevirdiğimizde "Nisan 1 Şakası Yapılan kimse" yanıtını aldığımızda bunun bize yapılan bir şaka olduğunu anladık.Dünyanın her yerinden ziyaretçilerimiz olsa da , daha önce ziyaretçi trafiği ile karşılaşmadığımız ülkelerden ve adacıklardan belirli bir süre  bir nisan girişleri yaşandı şeklinde görüntülensede, sonuç olarak şaka olduğunu farketmemiz çokta uzun sürmedi. 

Bizleride unutmayarak bir nisan şakası yapan Google ekibine Hendek Haber ekibi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2013, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER