Çocuklara yönelik etkinlikler düzenledi

Hendek Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 21-22-23 Nisan tarihlerinde Muammer Sencer Caddesi’nde çocuklara yönelik etkinlikler düzenledi.

Hendek Haber 24.04.2018, 17:47
Çocuklara yönelik etkinlikler düzenledi

Hendek Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği 1.Çocuk şenliği ile çocuklara bayramlarını dolu dolu yaşattı. 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliğinde gönüllerince eğlenen çocukların mutluluğu ailelerini de mutlu ederken, aileler Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye gerçekleştirilen etkinlik sebebiyle teşekkürlerini ilettiler.

Pamuk Şeker dağıtıldı

12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar; çocuk şarkılarıyla dans oyunu, hayal kahramanları Nasreddin Hoca, Keloğlan, Mickey, Minnie, Batman, Palyaço, Pamuk Prenses, Donald Amca, Süperman yüz boyama atölyesi  balon atölyesinde doyasıya eğlendiler. Etkinlikte Hendek Belediyesi tarafından çocuklara sosis balon ve pamuk şeker dağıtıldı.

Yoğun ilgi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlayarak, “Dünyada bir tek çocuk bayramı var o da ülkemizde yapılıyor. Dolayısıyla bu çocuklarımıza, evlatlarımıza ne kadar kıymet verdiğimizin bir göstergesidir. Çocuklara verdiğimiz kıymet;  aslında ülkemize, geleceğimize verdiğimiz değer anlamına geliyor. Sevginin, Kardeşliğin, Hoşgörünün, Barışın hâkim olduğu dünyada el ele yaşamak ümidiyle tüm çocuklarımızın bayramını tekrar kutluyorum.” dedi. 
Yorumlar (0)