Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Çalışmalarını sürdürüyor

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalarını sürdürüyor

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sofular Mahallesi’nde başladıkları 700 metrelik ve Sukenarı Mahallesi’nde başladıkları 550 metrelik yolun asfalt çalışmasını tamamladı. Ekipler Tuzak Mahallesi’nde de 850 metrelik yolda asfalt çalışmasına başladı. 

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Püsküllü, ekiplerin çok yoğun çalıştıklarını belirterek “ Çalışmalarımızı yerinde inceliyoruz. Vatandaşlarımız ile sohbet edip onların taleplerini alıyoruz. Ekiplerimiz bir yandan kilit parke çalışmaları bir yandan da asfalt çalışmasına yoğun bir şekilde devam ediyor. Sofular ve Sukenarı Mahallelerimizde asfalt çalışmalarımız tamamladık. Halkımıza hayırlı olsun “ Dedi. 


Ekipler asfalt çalışmalarına Paşaköy, Akarca ve Kocaahmetler mahallelerinde devam edecek. Ayrıca, Köşkü Mahallesi yolu ve mahalle içi yollarda da asfalt yama çalışmaları yapılıyor. 

 
Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2016, 22:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kargalılı
Kargalılı - 4 yıl Önce

çalışmalar sürüyorda hiç kargalı hanbabaya gelen yok nasıl olacak başkan, nice canlar yütürüldi o yolda nice sözler verildi hiç biriniz elinizi taşın altına koymadınız koymazsınızda, üst geçit alt geçit geçeceksiniz ordan bakın nasıl irkiliyorsunuz. yazıklar olsun

SARIYER'li
SARIYER'li - 4 yıl Önce

SARIYER köyü iç yollarını yollarını unutmayalım!!!

SIRADAKİ HABER