Hendekli kareteciler yurtda döndü

Hendek Belediyesi Karate Takımı, İstanbul’da yapılacak olan Avrupa SHOTOKAN Karate Şampiyona’sına 28 sporcu ile katılıyor.

Hendekli kareteciler yurtda döndü
banner180

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 11-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Ataköy Ahmet Cömert Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan Avrupa SHOTOKAN Karate Şampiyona’sında 28 sporcu ile madalya avına çıkacak.
28 sporcu ile Avrupa STOHOKAN karate şampiyonasına katılacak olan Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “ Avrupa şampiyonası düzeyinde yapılacak olan şampiyonanın, sporcularım açısından iyi bir tecrübe olacağına inanıyorum. Özellikle küçük yaş gruplarımızın şampiyonaya katılarak tecrübe kazanmalarını amaçladık. Buradan başarılı bir şekilde dönmek ve ilçemizi en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz.Sporcularımın başarılı olacağına inanıyorum” dedi.
Kayacık ayrıca “sporcularımın hem ferdi, hem de takım müsabakalarında iyi bir performans sergileyeceklerini ve turnuvadan madalyalar ile döneceğimize inanıyorum” diyerek takımına olan güvenini ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER