Hendek’li Karateciler terfi etti

Hendek Belediyesi Karate takımı kuşak terfi imtihanında ter döken sporcular üst kuşağa terfi etti.

Spor 16.11.2012, 11:10 16.11.2012, 14:55
 Hendek’li Karateciler terfi etti
 Hendek’li Karateciler terfi etti.

Hendek Belediyesi Karate takımı kuşak terfi imtihanında ter döken sporcular üst kuşağa terfi etti.

Hendek Kapalı Spor Salonu’nda yapılan kuşak terfi imtihanına 70 sporcu katıldı. Yapılan kuşak imtihanı sonrası 63 sporcu bir üst kuşağa terfi etti.

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “Her geçen gün sporcu sayımızın artışı ile birlikte alt yapıdan şampiyon sporcular yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Sporcularım kendilerini her geçen gün geliştirerek bir üst kuşağa geçerek şampiyon olma arzusu içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sporcularımızın başarılarını takdir eden ve desteklerini her şekilde gösteren ailelerimize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle sporcularımızın başarılı olmaları için aileler üzerlerine düşen görevleri hakkı ile yerine getirerek bizlere büyük katkı sağlıyorlar. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Ali İnci olmak üzere tüm idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ali İnci ise sporcuların yetişmesinde büyük katkı sağlayan ailelere destek ve sahip çıktıkları için teşekkür ettiğini ifade ederek yeni şampiyonlar ve şampiyonluklar beklediğini söyledi. Yeni şampiyonların yetişmesi için bizlerde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” dedi.Yorumlar (0)
20
açık