Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Yeşiller Gençlik Spor Sahasını Bekliyor

Hendek Yeşiller genclik spor belediye başkanı ALİ incinin kendilerine üç sezon önce vermiş oldugu sözü yerine getirmesini dört gözle beklyor.

Hendek Yeşiller Gençlik Spor Sahasını Bekliyor
Hendek Yeşiller genclik spor belediye başkanı ALİ İnci nin kendilerine üç sezon önce vermiş oldugu sözü yerine getirmesini dört gözle beklyor. 

Bu üç sezonda alt yapısına önem veren Yeşiller genclik spor idmanlarını hendegin bir kac sahasında göcebe gibi saha saha dolasarak yapıyor .

Hendek Yeşiller genclik spor yönetiminin saha sözüne karsılık yönetim kurulu baskan yardımcısı Uğur UCAR projelerini hazırladıklarını sayın belediye baskanına ulastırdıklarını ve bu sezonla birlikte artık saha sıkıntısı cekmek istemediklerini baskanın da bunu olumlu karsıladıgını soyledi ve rasim pasa mahallesi sınırlarında yapılacak Hendek Yeşiller Gençlik spora ait tesisin bir an önce kavusmak istediklerini dile getirdi.

İlk sezonda u 19 sampıyonlugu ve lig ikinciligi alan kulup su anda A takım u 13 u 15 u 17 ve u19 liglerinde mucadele ettiklerini uc sezonda 5 ayrı takım kurduklarını ve tesisle birlikte daha geniş kapsamlı bir alt yapı organizasyonlarına gireceklerini bildirdi.Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2013, 23:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet torunoğlu
ahmet torunoğlu - 7 yıl Önce

bence yapmıyacaklar

SIRADAKİ HABER