Hendek Off Road Takımı Düzce'de

Düzce ilinde düzenlenen Koca Yayla Off Road Oyunlarında S-1 , S-2 ilçemiz hendek'i temsilen katılan Selcuk BİLGEC ve Yusuf ERTUĞRUL , Engin BAŞKURT , Şükrü MİNDİOĞLU düzcedeki yarışlar öncesi, düşünceve görüşleriniz bizlerle paylaştırlar.

Spor 04.11.2012, 12:27 04.11.2012, 13:42
 Düzce ilinde düzenlenen Koca Yayla Off Road Oyunlarında S-1 , S-2 ilçemiz hendek'i temsilen katılan Selcuk BİLGEÇ ve Yusuf ERTUĞRUL , Engin BAŞKURT , Şükrü MİNDİOĞLU düzcedeki yarışlar öncesi, düşünceve görüşleriniz bizlerle paylaştırlar.

Geniş bir katılımın beklendiği Off Road Yarışları Düzce Koca Yaylasında gerçekleştirileceği öğrenildi. Hendek Off Road takımı bir gece konaklamadan sonra, bu gün düzenlenecek S-2 klasmanında yarışacakları öğrenildi. 

Hendek Off Road takımı bundan öncede bir çok yarışmaya katılarak ilçemiz hendek'in adını yarışmalarda temsil etmişlerdi. 

Düzenlenen Düzce Off Road  yarışlarındanda derece beklediklerini dile getiren katılımcılar, iki gün boyunca sürecek olan yarışmalara tüm hendek halkını davet etiklerini dile getirdiler.
Yorumlar (2)
kurugalar egzoz 10 yıl önce
yusuf ertugrul ve selçuk bilgeç ıkılısı duzenlenen koca yayla off road oyunlarında s2 katagorısınde şampıyonlugu kazandılar
bekiroduncu 10 yıl önce
bu gibi etkinlikleritüm gençlere sevdirelimki gençleri alkolden ve uyuşturucudan kurtaralım bu gibi etkinliklere sponsor olacak sanayici vesiyasetçilere ihtiyaç var buları bulmak ve ikna etmek siz medya ve hendeyimizin sözü geçen büyüklerine duyrulur ayrıca bu arkadaşlarada çok teşekkür ederiz
22
parçalı az bulutlu