Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Off Road Takımı Düzce'de

Düzce ilinde düzenlenen Koca Yayla Off Road Oyunlarında S-1 , S-2 ilçemiz hendek'i temsilen katılan Selcuk BİLGEC ve Yusuf ERTUĞRUL , Engin BAŞKURT , Şükrü MİNDİOĞLU düzcedeki yarışlar öncesi, düşünceve görüşleriniz bizlerle paylaştırlar.

 Düzce ilinde düzenlenen Koca Yayla Off Road Oyunlarında S-1 , S-2 ilçemiz hendek'i temsilen katılan Selcuk BİLGEÇ ve Yusuf ERTUĞRUL , Engin BAŞKURT , Şükrü MİNDİOĞLU düzcedeki yarışlar öncesi, düşünceve görüşleriniz bizlerle paylaştırlar.

Geniş bir katılımın beklendiği Off Road Yarışları Düzce Koca Yaylasında gerçekleştirileceği öğrenildi. Hendek Off Road takımı bir gece konaklamadan sonra, bu gün düzenlenecek S-2 klasmanında yarışacakları öğrenildi. 

Hendek Off Road takımı bundan öncede bir çok yarışmaya katılarak ilçemiz hendek'in adını yarışmalarda temsil etmişlerdi. 

Düzenlenen Düzce Off Road  yarışlarındanda derece beklediklerini dile getiren katılımcılar, iki gün boyunca sürecek olan yarışmalara tüm hendek halkını davet etiklerini dile getirdiler.
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2012, 13:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
kurugalar egzoz
kurugalar egzoz - 8 yıl Önce

yusuf ertugrul ve selçuk bilgeç ıkılısı duzenlenen koca yayla off road oyunlarında s2 katagorısınde şampıyonlugu kazandılar

bekiroduncu
bekiroduncu - 8 yıl Önce

bu gibi etkinlikleritüm gençlere sevdirelimki gençleri alkolden ve uyuşturucudan kurtaralım bu gibi etkinliklere sponsor olacak sanayici vesiyasetçilere ihtiyaç var buları bulmak ve ikna etmek siz medya ve hendeyimizin sözü geçen büyüklerine duyrulur ayrıca bu arkadaşlarada çok teşekkür ederiz

SIRADAKİ HABER