banner194

Siyasi istikrar sürmeli, Türkiye büyümeli

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, "Ülkemizdeki istikrarın ve büyümenin sürmesi, 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşılabilmesi için 7 Haziran'da 400 milletvekiliyle başkanlık sistemine geçmemiz gerekiyor" dedi.

Siyasi istikrar sürmeli, Türkiye büyümeli
Siyasi istikrar sürmeli, Türkiye büyümeli
 
Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Hendek’te esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet ederek siyasi istikrarın sürmesi için destek istedi.


Ümmetin davasıdır


Muhalefet partilerinin milletle birleşemediğini, kucaklaşamadığını belirten Ali İnci, “Bir neferi olarak partimin, milletimizin hizmetkarı olmaktan her daim onur duyduğum bu kutlu dava şahsımın değil ümmetin ortak davasıdır. Küllerinden yeniden dirilen medeniyetimizin kutlu yürüyüşünün devam etmesi, verdirilen 100 yıllık zoraki aranın noktalanması için; ülkemizdeki istikrarın ve büyümenin sürmesi, 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşılabilmesi için 7 Haziran'da 400 milletvekiliyle başkanlık sistemine geçmemiz gerekiyor. AK Parti olarak kazanacağımız her zafer, gönül coğrafyamızdaki vesayetlere de son verecek. Çağ açan ve çağ kapatan AK Parti, bu seçimden de büyük bir zaferle çıkacak." Diye konuştu.


Koalisyondan çok çektik


Ülkedeki istikrarın sürmesi için herkese büyük görev düştüğünü söyleyen Ali İnci, “Türkiye son 13 yılda önemli, büyük mesafeler aldı. Eski dönemleri çok çabuk unutuyoruz. Özellikle gençlerimiz, onlar bir hata yapmasınlar diye darbe, koalisyon dönemlerini o karanlık günlerde yaşananları tek tek anlatıyoruz. Koalisyon hükümetinden çıkan krizlerin ülkemize verdiği zararları hep birlikte gördük. Ne siyasi istikrar ne de ekonomik istikrar vardı. Çok şükür bunlar iktidarımız dönemi ile son buldu. Ülkemiz her alanda istikrarı yakaladı. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru emir adımlarla ilerliyor. Bu adımları biz her zaman olduğu gibi milletimizle beraber atıyoruz. Milletimizin desteği bizim bu hizmetleri yapmamızdaki en büyük güçtür" dedi.Hayal satıyorlarÜlkenin istikrara ne kadar çok ihtiyacı olduğunu, güçlü iktidarda dönemlerinde milletin hep kazandığını anlattıklarını dile getiren İnci, şöyle konuştu:” Ülkenin geleceği için istikrarın sürmesi gerekiyor. Yatırımların ve büyümenin devam etmesi gerekiyor. Noterden belge alıp borç silenlerin, iki maaş verenlerin maaşına haciz gelmiş. Kendi evinin bütçesini ayarlayamıyorsun. Devleti nasıl yöneteceksin? Devletin bütçesini nasıl ayarlayacaksın? Emekliye nasıl iki maaş ikramiye vereceksin? Asgari ücreti nasıl artıracaksın? Muhalefet partilerinin iktidar olma hayalleri bile yok. Tek amaçları geçen seçimlerde aldıkları oy oranını 1-2 puan arttırıp kendilerini başarılı kılacaklar. Bunun içinde hayal satıyorlar. AK Parti iktidarı onların hayal bile edemediklerini yaptı. Sizin desteğinizle de yapmaya devam edecektir."diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

söyledi̇ği̇n o sözler seni̇n boyunu aşıyor -1-
bu gün sahip olduğu cumhuriyetin nimetlerini tepe tepe kullanıp, kocası ile lale soğanı üretip tüm akp'li belediyelere satıp milyarder olan ve varlıklarına varlık katan; buna karşılık 600 yıllık i̇mparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" diyen cumhuriyet ve atatürk düşmanı akp'li manisa milletvekili ile benzer bir söylem içine girmişsin. senin ağzından çıkanı kulağın duymuyor. küllerinden yeniden dirilen medeniyetimizin kutlu yürüyüşünün devam etmesi, verdirilen 100 yıllık zoraki ara” diyerek kime ne mesaj vermek istiyorsun. bu sözlerinle bize, anayasa mahkemesinin akp'nin laiklik karşıtı eylemlerin odağı olması nedeniyle hazine yardımının kesilmesi ..” kararını hatırlattın.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

söyledi̇ği̇n ö sözler seni̇n boyunu aşıyor -2-
i̇çinizde 100 yıldır kanayan o yara nasıl bir yaradır ki 2015 yılında hala kanamanız devam ediyor (!)osmanlı i̇mparatorluğunun yanıp yıkıldığı o günleri ve i̇ngiliz uşağı sadrazam damat feritli günlerin özlemini duyuyorsun galiba (!) unutma ki türkiye cumhuriyeti devleti; yakılıp yıkılmış ve kül haline getirilmiş olan osmanlı i̇mparatorluğunun küllerinden atatürk ve kahraman silah arkadaşları ile sayısız şehitlerimiz sayesinde kurulmuştur. bu gün eğer minarelerde beş vakit ezanımız özgürce okunuyorsa, alnın günde beş defa secdeye değiyorsa bıracaksın bu 100 yıllık ara gi̇bi̇ seni̇n boyunu aşan lafları” şunu iyi bil türkiye cumhuriyetini hiçbir zaman 100 yıl geriye götüremeyeceksiniz. abd'ni̇n büyük ortadoğu projesi̇ni̇n eş başkani olsanız bi̇le(!)” sen, hem türk tarihini de bilmiyorsun hem de bu günkü varlığını borçlu olduğun değerlerimizi aşağılamaya çalışıyorsun.senin bu sözlerin, kaybetmenin telaş ve paniğine kapılmış birinin sözleri.

SIRADAKİ HABER