Hendek ve Akyazı İlçe Yürütme kurulları bir araya geldi

Ak Parti Hendek İlçe Yürütme kurulu ve Ak Parti Akyazı İlçe Yürütme kurulları dün akşam yapılan toplantı ile bir araya geldi.    

Hendek ve Akyazı İlçe Yürütme kurulları bir araya geldi

Yapılan toplantıya Hendek Belediye Başkan'ı Sn. İrfan PÜSKÜLLÜ, Akyazı Belediye Başkan'ı Sn. Hasan AKCAN, belediye Başkan yardımcılarıda katıldı.     Toplantıda konuşan Ak Parti Hendek İlçe Başkan'ı SOFU" Ak Parti Akyazı İlçe başkanımız Sn. Feyzi Başkan'ımıza , Yürütme Kuruluna, Hendek Belediye Başkan'ımız İrfan PÜSKÜLLÜ Başkan'ımıza, Akyazı Belediye Başkan'ımız Hasan AKCAN Başkan'ımıza, belediye Başkan yardımcılarımıza ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza katılımlarımdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Akyazı ilçemiz ile sırt sırta, omuz omuzayız. Toplantımızın amacı birliğimizin beraberliğimizin bu gibi sıcak ortamlar ile bir adım daha ileriye taşınmasıdır. İki ilçenin bu kadar yakın olması sebebi ile vatandaşlarımızdan direk ulaşım konusunda talepler gelmektedir. Bu talepler doğrultusunda Çamlıca ve Altındere üzerinden Akyazı ile en uygun ulaşım hattının oluşacağı düşünülmektedir.

Konu en kısa sürede gündeme taşınmak sureti ile çözüme kavuşturulacaktır." diyerek sözlerini noktaladı. Toplantıya katılım sağlayan konuklar iki ilçe  akrabalık ve kardeşlik bağları ile çok yakın bir ilişkiye sahip olduğunu dile getirerek, yapılan bu davetten duyulan memnuniyeti dile getirdiler.


Toplantı sıcak bir sohbet havasında yapılan istişareler sonrasında sona erdi.


Not: Hendek Ak Parti  İlçe Bülteni
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER