banner194

Hendek Kılıçdaroğlu'nu Çoşkuyla Karşıladı

Hendek Puna Ortaköy mahallesini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu büyük bir katılımla karşılandı.

Hendek Kılıçdaroğlu'nu Çoşkuyla Karşıladı
Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada çiftçilerin,öğrencilerin,emeklilerin,taşeron işçilerin sorunlarına değindiği konuşmasında halktan 4 yıllık iktidar için yetki istediğini belirterek insanlarımızı ayrıştırıcı,ötekileştirici politikalara son vereceklerini belirtti.Miting öncesi yöresel yiyeceklerin olduğu öğle yemeğini Puna Ortaköy halkı ile birlikte yiyen Kemal Kılıçdaroğlu Puna Ortaköy'ü ziyaret etmekten çok mutlu oluğunu belirtti.Miting sonunda Puna Ortaköy muhtarı İsmet Topal CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ'na köyün tarihçesini yazan çerçeveli beratı  armağan etti.


TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLATINIZ
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 00:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

bu ülke yıllardır yobazların, gericilerin ve faşistlerin elinde inim inim inledi. onların yüzünden ortadoğu'da 3 ncü dünya ülkesi haline geldik. huzurumuz kalmadı. fakirleştik. Allah ile aldatıldık. rüşvet, yolsuzluk ve hırsız gırla gitti. eee bırakın da ülkeyi biraz senin o "gominist" dediğin tertemiz vatan evlatları yönetsin. bu vatan toprakları senin 13 yıldır peşinden koştuklarına asla muhtaç değildir. 13 yıldır kul hakkı ve yetim hakkı yediler doymadılar. peki sana sorarım siz hala neyin peşindesiniz..? cacık mevzuuna gelirsek eğer, seviyemizi senin ahlak seviyene indirmek istemiyorum. kimden cacık olur, kimden olmaz; buna okuyucular karar verse çok daha iyi olur.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

ayhan bal' a "kominist" diyebilirisin, "cacık olmaz" diyebilirsin. ama hiç bir zaman o bir hırsız, o bir rüşvetçi, o kul ve yetim hakkı yedi, o dindar halkımızı Allah ile aldattı, o anaları ağlattı, o şehit babasına karaktersiz dedi, o bölücü hainler ile tokalaşıp çiçek alıp verdi diyemezsin. anladın mı hacıııııııı.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

alihan, anamın ak sütünden başka bir şey içmedim. anamın tertemiz yüreği ve alın teri ile bana yedirdiği helal lokmaların dışında haram bir lokma yemedim. yediğim ve içtiğim her lokmada ne bir yetim hakkı ne bir kul hakkı, ne de bir haram var. ben ve benim gibi insanların kul ve yetim hakkı yiyenlere bir isyanıdır bu isyan. i̇çinde yaşadığımız bu çok kötü günlerde işte böyle iki saf var. alihan, bana "ne içiyon” diye sormuşsun. alihan peki bu soruyu bana değil de; toplumumuzu adaletsizlik, hukuksuzluk, haram, kul ve yetim hakkı yeme, hırsızlık, rüşvet ve yolsuzluk konularında gırtlağına pisliğe batıranlara sorma yürekliliğini de gösterebilir misin?

alihan
alihan - 4 yıl Önce

dobra dobra ne içiyon ?

ege
ege - 4 yıl Önce

bogazında kala

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

ege, ben ne yediğimi ve ne içtiğimi alihan'a hitaben yazdım. cahil, eğitimsiz, kültürsüz olan seviyene göre sarf etmiş olduğun bu basit ve kaba söz; senin boğazında kalmasın. kusmaya devam et...(!) zavallı seviyen tam da buna layık.

Ömer
Ömer - 4 yıl Önce

Bir puna mi Var? kabak eti yiyen.

M.YILMAZ
M.YILMAZ - 4 yıl Önce

yaw si̇zden cacik olmaz.ayhan baldan adam olmaz komuni̇sti̇n teki̇..neyi̇n peşi̇ndesi̇ni̇z hafizzzzzzzz...

SIRADAKİ HABER