Hendek Kılıçdaroğlu'nu Çoşkuyla Karşıladı

Hendek Puna Ortaköy mahallesini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu büyük bir katılımla karşılandı.

Siyaset 25.10.2015, 13:46 03.05.2018, 00:02
Hendek Kılıçdaroğlu'nu Çoşkuyla Karşıladı
Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada çiftçilerin,öğrencilerin,emeklilerin,taşeron işçilerin sorunlarına değindiği konuşmasında halktan 4 yıllık iktidar için yetki istediğini belirterek insanlarımızı ayrıştırıcı,ötekileştirici politikalara son vereceklerini belirtti.Miting öncesi yöresel yiyeceklerin olduğu öğle yemeğini Puna Ortaköy halkı ile birlikte yiyen Kemal Kılıçdaroğlu Puna Ortaköy'ü ziyaret etmekten çok mutlu oluğunu belirtti.Miting sonunda Puna Ortaköy muhtarı İsmet Topal CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ'na köyün tarihçesini yazan çerçeveli beratı  armağan etti.


TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLATINIZ
Yorumlar (8)
Dobra Dobra 7 yıl önce
bu ülke yıllardır yobazların, gericilerin ve faşistlerin elinde inim inim inledi. onların yüzünden ortadoğu'da 3 ncü dünya ülkesi haline geldik. huzurumuz kalmadı. fakirleştik. Allah ile aldatıldık. rüşvet, yolsuzluk ve hırsız gırla gitti. eee bırakın da ülkeyi biraz senin o "gominist" dediğin tertemiz vatan evlatları yönetsin. bu vatan toprakları senin 13 yıldır peşinden koştuklarına asla muhtaç değildir. 13 yıldır kul hakkı ve yetim hakkı yediler doymadılar. peki sana sorarım siz hala neyin peşindesiniz..? cacık mevzuuna gelirsek eğer, seviyemizi senin ahlak seviyene indirmek istemiyorum. kimden cacık olur, kimden olmaz; buna okuyucular karar verse çok daha iyi olur.
Dobra Dobra 7 yıl önce
ayhan bal' a "kominist" diyebilirisin, "cacık olmaz" diyebilirsin. ama hiç bir zaman o bir hırsız, o bir rüşvetçi, o kul ve yetim hakkı yedi, o dindar halkımızı Allah ile aldattı, o anaları ağlattı, o şehit babasına karaktersiz dedi, o bölücü hainler ile tokalaşıp çiçek alıp verdi diyemezsin. anladın mı hacıııııııı.
Dobra Dobra 7 yıl önce
alihan, anamın ak sütünden başka bir şey içmedim. anamın tertemiz yüreği ve alın teri ile bana yedirdiği helal lokmaların dışında haram bir lokma yemedim. yediğim ve içtiğim her lokmada ne bir yetim hakkı ne bir kul hakkı, ne de bir haram var. ben ve benim gibi insanların kul ve yetim hakkı yiyenlere bir isyanıdır bu isyan. i̇çinde yaşadığımız bu çok kötü günlerde işte böyle iki saf var. alihan, bana "ne içiyon” diye sormuşsun. alihan peki bu soruyu bana değil de; toplumumuzu adaletsizlik, hukuksuzluk, haram, kul ve yetim hakkı yeme, hırsızlık, rüşvet ve yolsuzluk konularında gırtlağına pisliğe batıranlara sorma yürekliliğini de gösterebilir misin?
alihan 7 yıl önce
dobra dobra ne içiyon ?
ege 7 yıl önce
bogazında kala
Dobra Dobra 7 yıl önce
ege, ben ne yediğimi ve ne içtiğimi alihan'a hitaben yazdım. cahil, eğitimsiz, kültürsüz olan seviyene göre sarf etmiş olduğun bu basit ve kaba söz; senin boğazında kalmasın. kusmaya devam et...(!) zavallı seviyen tam da buna layık.
Ömer 7 yıl önce
Bir puna mi Var? kabak eti yiyen.
M.YILMAZ 7 yıl önce
yaw si̇zden cacik olmaz.ayhan baldan adam olmaz komuni̇sti̇n teki̇..neyi̇n peşi̇ndesi̇ni̇z hafizzzzzzzz...
29
açık